Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kacagjak ki a nok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kacagjak ki a nok a kicsi futyit?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert vicces:DDDDDDDDDDDD
2012. jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ki volt az?..
2012. jún. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szilvia toth neked a kis kukika tetszik pffff akkor biztos 12 lehetsz
2012. jún. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
es ha a pasi akit szeretsz, kicsi a futyije? el tudod fogadni?
2012. jún. 22. 00:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak igazi taplók kacagni ki ezért egy másik embert...amúgy nem az a lényeg hogy alapból mekkora hanem akcióban. Van aki vérpéniszű az egész kicsi is tud lenni alapjáraton de akcióban látványosan megnő, míg a húspénisz alig nő valamit de utána nem nagyot változik. Simán lehet egy vérpéniszűnek nagyobb akcióban mint egy húsnak, de ha meglátod az öltözőben a kettőt el nem tudnád képzelni.
2012. jún. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tehát az húspénisz alapból nagynak tűnik de merevedett állapotban alig nő valamit csak kb feláll, kicsit vastagszik.
2012. jún. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
lattatok azt a filmet hogy: A meret a lenyeg?
2012. jún. 22. 01:25
 8/11 anonim ***** válasza:
a srác akivel kavarok és lehet hamarason össze is jövünk neki is kicsi a farka (legjobb barátnőm és még egy barátnőm járt vele és hát... mondták hogy nem érdemes vele igy kezdeni) de én most nem fogom ott hagyni azért mert valamilye kicsi. meg hát amúgy sokan kihasználták mert van pénze de ha én kedvelem akkor miért pont emiatt hagyjam ott?
2012. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Aham, köszönöm kedves tanulságos volt, szóval sok lóvéval lehet kompenzálni a kicsi farkat.. Nem mintha engem érintene átlagos farkú vagyok és nincs sok lóvém.

De ezek szerint akinek kicsi és csóró is az tényleg beszopta..

2012. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9. nem ezt mondtam!

hanem azt hogy a srácot csak kihasználták nem azt hogy pénzzel kompenzálja a méreteit -.-

2012. jún. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!