Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszik ba egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszik ba egy lányon van tetkó? Csak egy kicsi egyszerű tető rá gondolok, nem annyira feltűnő helyen.

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 11:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Boccs a helyesírási hibákért. Csak telóról írok és "kijavította" amit nem kellett volna
2012. aug. 2. 11:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Én imádom a párom tetoválását, amikor csak lehetőségem van rá, akkor azt puszilgatom. :)
2012. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek a tetoválások :) 22/F
2012. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akár több is :D
2012. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És szerintetek mi/meik az a tetkó ami még belefér? Még nem túlzás?

Mert majd szeretnék egy tetkót, valahol olvastam h kínai jellel a "zene" vagy ilyesmi, de azt nem tudom elképzelni sehova ahol látszana, de nem lenne olyan feltűnő....

Csukló tetkókat nézegettem, olyan mint egy karkötő, az tetszene, csak még nem találtam olyat ami szolid, kis "aranyos"... Esetleg ha találtok tudnátok linkelni oldlakat?

2012. aug. 2. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vállra csináltatnám, amit eltudsz takarni, hogy semmiben se zavarjon, de meg is tudd mutatni. Am egy nonfiguratív jól néz ki.
2012. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!