Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből baj? Félek!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből baj? Félek!

Figyelt kérdés

Nem az egész péniszét.. Csak a felét rakta be. Elvileg nem jött ki neki semmi, de én mégis félek.

Előtte nem volt semmi, csak teljesen be voltunk indulva. Nagyon sokáig felállt neki, tuti volt vagy félóra, mivel nem elégítettem ki, sem ő magát. Amikor elkezdte volna benyomni nekem, elfordultam és mondtam, hogy vegye ki, ki is vette. Azt mondta, hogy nem volt előnedv, de mi van ha mégis? Azt olvastam, hogy azt nem biztos, hogy lehet látni..

Nem szeretnék terhes lenni, még azért fiatal vagyok hozzá.. Ezen a héten kellene, hogy megjöjjön, vagy jövőhéten, huszonvalahanyadikán.

Mit gondoltok, van esély rá?

Nem tudom, mit tegyek...


2012. jún. 22. 12:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Van ilyen utólagos védekezés vagy mi én annyira nem tudom nézz utána.Ha nem védekeztetek orvos még két napig tud valamit csinálni,nézz utána az interneten.
2012. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi a francért kell gumi nélkül berakni akármennyi ideig is?! Ha valaha is lett volna dolgod pénisszel, tudnád, hogy az előváladék az igazán nem sok, épp csak pár csepp, azt a pasi garantáltan meg sem érzi. És igen, teherbe esni azért lehet tőle, tökmindegy, hogy mennyire rakja be.

Ha meg azt se tudod, mikor esedékes a menstruációd, akkor aztán végképp ne szexelj!

Ha nem szeretnél terhes lenni, akkor védekezés, védekezés, védekezés!

2012. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Első: az utólagos védekezés az esemény utáni tabletta, ami egy lórúgásnyi hormon. Inkább előre kellene védekezni...
2012. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés esély van rá, de azért van. Ha 72 órán belül történt, még vehetsz be esemény utánit, ha nagyon parázol.
2012. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm, ez a nagymértékű hülyeség és tudatlanság, ami ebben a témában uralkodik, megdöbbentő.

És amitől már-már fizikai fájdalmaim vannak, azok az ilyen "csak kicsit" meg "csak félig rakta be" története3k.


EMBEREK!! VÉDEKEZÉS NÉLKÜL NEM DUGUNK, HA NEM AKARUNK GYEREKET!!!!!!!!!!


bazzmeg

2012. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Esemény utáni tabletta. Istenem, ha a tájékozatlanság fájna...


Na mindegy, doki tudja felírni, kb 8e forint. De baromi nagy adag hormon van benne, szerintem ennyiért felesleges terhelni a szervezeted, nem valószínű, hogy terhes leszel. Legközelebb viszont óvatosabban.


24/N

2012. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem most történt, már majdnem egy hete.
2012. jún. 22. 12:45
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem nagy az esélye a terhességnek, de ne kockáztass.

Honnan tudja, hogy nem volt előváladék? Azt figyelte egész idő alatt, vagy mi? Akár szimpla merevedés előtt is lehet előváladék, nem csak ejakuláció előtt és a mennyisége is egyénenként változó... Nem ijesztgetni akarlak, csak ha már csináljátok, akkor nem kellene felelősségteljesebbnek lenni?

2012. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
bocs elírtam, merevedés alatt is lehet előváladék...
2012. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Hát ha már egy hete történt, és jövő héten vagy utána kellene megjönnie, akkor még pluszban a legtermékenyebb időszakban is lehettél.

Szóval nem zárható ki a terhesség. Nincs túl nagy esélye matematikailag, de ha nem akarsz teherbe esni, akkor 1% is sok, ha pont bejön!

Ne kockáztass máskor!

2012. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!