Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal óvszer nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal óvszer nélkül szeretkeztünk és bennem élvezett el. Másnap menstruáltam, szeretkezés után sem fogadta be a szervezetem, de még is félek hogy a kettő együtt kevés. Nem lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem fogadta be a szervezeted? Úgy érted, hogy kifolyt a sperma? Mert akkor el kell, hogy keserítselek, nem az egész folyt ki. Egyébként mindig van rá esély, bár esetedben viszonylag kevés, de nem nulla. Miért nem védekeztetek?


23/l

2011. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehet probléma ha méhen kívüli a terhesség!

Ha parázol a gyerek miatt akkor miért hagyod hogy elmenjen benned?Mond meg a palidnak inkább segítesz kézzel szájjal csak ne beléd élvezzen!

IQ fighter!!!

2011. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hogy jön ide a méhen kívüli terhesség?
2011. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha pont utána menstruáltál, kevés az esélye, hogy teherbe estél, persze mindig vannak kivételes esetek.
2011. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nah ezen a kérdésen komolyan mondom sírva röhögtem tíz percet. Eszméletlen:DDDDDD

"nem fogadta be a szervezetem":DDDDDDD

2011. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:) Ha nem fogadta be mert tudod akor nem eshetel teherbe

de mivel nemtudhatod:)

hát igen az hogy terhes leszel lehet korai de egészséges körülményeközt mindég job

(mintha probléma lene azért emlitete meg valaki azt viszont ténleg még emlegetni se jó ilyent)

2011. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!