Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ciki, ha én csókolok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki, ha én csókolok meg egy fiút, és nem ő engem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik... de nagyon.

Daninak hívják. 15 éves. Nem cigizik, nem iszik és nem is drogozik. Nagyon oda vagyok érte. Augusztusban lesz a gólyatábor és úgy gondoltam, hogy beszélek vele. Ha esetleg úgy gondolom, akkor meg is csókolom. Az nem lenne NEKI ciki? És nem lenne NEKEM ciki?

14/L



2012. jún. 22. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Már miért lenne ciki ?
2012. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha Dani is szeret Téged, akkor tök mindegy, hogy ki akarja a csókot!
2012. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legtöbb fiú első csókját úgy kapta, h a lány megcsókolta. Ennyi. Nem gáz. :)
2012. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

"Daninak hívják. 15 éves. Nem cigizik, nem iszik és nem is drogozik."


Ez ma már érték hogy 15 éves takony nem drogozik??! Hová tart a világ...ennek alapértelmezettnek kéne lennie!

2012. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Hű 15 évesen nem cigizik nem iszik és nem drogozik. Ezt így ki kell hangsúlyozni? :( Ez annyira durva és ritka dolog 15 évesen? :( Kiábrándultam belőletek.

Kérdésre válaszolva nem ciki...

2012. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!