Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki facebookon csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki facebookon csajozni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, én szánom azokat, akik facebookon próbálkoznak nálam.
2012. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És miért tartod szánalmasnak??
2012. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen...
2012. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
úgy gondolom, az már régen rossz, ha élőben nem mer odajönni ismerkedni, plusz facebookon először a képet látod, vagyis esélyes, hogy külső alapján ítél. a baj, hogy rengetegen csak szórakoznak face-en, így nem is tudom komolyan venni a dolgot. persze ha már ismeritek egymást valamennyire, és beszélgetésnek használjátok, az már. végül pedig a szokásos: neten az vagy, aki akarsz lenni.
2012. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
élőben jó figyelni a nonverbális visszajelzéseket, az egyedi mozdulatokat, hangot. szeretem látni azt, akivel beszélek, főleg ha ismerkedésről van szó. ha mindenképp facebookon szeretnél csajozni, azt javaslom, minél hamarabb hívd el élő találkára.
2012. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam, de úgy hogy ha néha bejelöl egy lány akkor ráírok, és beszélek vele! :P

f18

2012. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

summer thunderstorm:


Ez igaz,de ha csak úgy tök ismeretlen a csaj,és ha csak facebook-on láttam,sehol máshol?

2012. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
személy szerint nem szoktam szeretni, de ha csak azért ír, hogy randit kérjen, mert megtetszettem, akkor általában benne vagyok, sőt beszélgethetünk is előtte. helyesírásra figyelj, sokan allergiásak a hibákra. (csak tippként, mondom, eddig nem volt gond vele)
2012. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!