Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem szerelmes hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem szerelmes hogy tud úgy viselkedni, mint ha az lenne? Egyáltalán hol a különbség szeretet és szerelem között?

Figyelt kérdés

Adott valaki, aki mindennap keresi a társaságod valamilyen úton módon, törődik veled.

Aki ha együtt vagytok le se tud szakadni rólad ölel, puszilgat, szeretget

Együtt alváskor egész éjjel átölelve aludtok, ha fordultok egyet már nyúl utánad hogy csak érezze a közelségedet...

Mégsem szerelmes. Akkor ezek mire utalnak, akkor mégis mi ez?


2012. jún. 23. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez így paradoxon. Én (meg szerintem bárki más sem) ha nem vagyok szerelmes, nem ölelgetném a fiút egész nap, nem puszilgatnám, nem bújnék hozzá este, nem keresném minden nap a társaságát.

Kivéve: ha még friss a kapcsolat, és nagyon tetszik az illető.

2012. jún. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Éves kapcsolatról van szó, nem kezdeti felindulásról!
2012. jún. 23. 00:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés,én estem ilyen hibába.Még az életemet is eltudtam volna vele képzelni.Mégis...valahogy nem tudtam azt mondani,hogy igen 100%osan szerelmes vagyok..Nem tudom mi ez,de ha valaki tudja árulja el nekem is.

20l

2012. jún. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és nálam is éves dologról volt szó,nem kezdeti dolog volt.
2012. jún. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes, csak nem tudja, hogy milyen az, így nem ismeri fel?! Vagy kapcsolatfüggő. Vagy, főleg ha nincs szex, akkor szeretethiányos.
2012. jún. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az én exem volt ilyen

később rájöttem miért

a szülei tojtak rá, a "barátaival" az ivás, az unalom kötötte össze, háziállata sem volt, kellett neki valaki akit babusgasson, szeretethiányos volt

igazából mindegy kit, csak ne legyen extrém ronda és egy bizonyos testrész a helyén legyen

én szerettem de mikor rájöttem hogy ő nem szerelemből van velem csak ragaszkodásból, vége is lett

utána egy jelentéktelenebb lányhoz próbált így ragaszkodni

az is befuccsolt és mivel nem kapós a csajoknál most depressziós lett és öngyilkos akar lenni

valahol szomorú ez

ennyiből vehetne egy guminőt vagy plüssmacit, ha csak alvótárs kell, vagy kényszeres ölelgetési mániája van :/

2012. jún. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen. Sajnos tapasztalatból mondom. Az exem pont úgy viselkedett ahogy leírtad, pontosan úgy! De szerencsére csak 3-4 hónapig voltunk együtt, akkor elmondta hogy egyáltalán nem szerelmes, sosem volt az, csak jó volt neki hogy volt kivel aludnia...
2012. jún. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az a helyzet hogy én pont így vagyok most... inkább csak nagyon erős ragaszkodásnak mondanám :/
2012. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy DETTÓ ILYEN!!!!

És nem birtam vele összejönni!!!

Elvett egy lanyt felesegul, akit utánam ismert már meg (a kapcsolattartásunk alatt!), most gyerekeik is vannak már.

2012. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!