Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Gond egy szál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Gond egy szál se, remélem.

Figyelt kérdés
Szex közben elszakadt a gumi. A barátom nem ment el. 16 napja volt a menstruációm utolsó napja. De félek. Mit lehetne tenni?
2012. jún. 23. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet -.-
2012. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kevés gumit elhasználtam már életem során, 30 múltam, de egy gumi nem szakadt még el. Az itt írók mit csinálnak vele, hogy lépten-nyomon azt lehet olvasni, hogy elszakadt?
2012. jún. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
internetes teszt: Ön terhes!
2012. jún. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lasagnát!


Garfield

2012. jún. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Óóó, szeretem aazt! A vicceket is, de úgy gondolom ezzel nem éri meg viccelni.. nekem legalábbis.
2012. jún. 23. 00:45
 6/6 guido ***** válasza:

Most nem akarlak ijesztgetni, de hallottál olyant, hogy előváladék? :D Abban is találhatóak spermiumok :D


Szal a tény hogy nem ment el a párod, nem zárja ki azt a tényt hogy nem vagy Terhes. valószínűleg azért 87%-os védelem az Óvszer. Amúgy nagyon kicsi az esélye, hogy Terhes vagy :D


Én volt hogy egy nap 2 dobozzal is elhasználtam és 1 se szakadt el xD

2012. jún. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!