Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők vagy a férfiak a gonoszabbak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők vagy a férfiak a gonoszabbak?

Figyelt kérdés
Férfiak akiknek a csajok szexre kellenek csak, vagy a nők akik kihasználják a barát-zónás kedves fiúkat.
2012. jún. 23. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem a nők :)

25/N

2012. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Én nem ezt hívom gonosznak. Szerintem el vagy tévedve.

Ted Bundy pl. gonosz volt.

Ezek csak hétköznapi emberi sz*rbanézések, de nem gonoszságok.

2012. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az általánosítás.
2012. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Egyértelműen a nők. Elnézik, sőt kihasználják, ha egy pasi teper utánuk, majd utána beintenek neki, hisztiznek stb. A férfiak legalább az elején tisztázzák, ha csak szex kell.
2012. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

olyan témakörben, mint amilyenben te mondod, szerintem egyik nem sem rosszabb a másiknál.


(am meg mire használnánk ki a barát zónás fiúkat, én konkrétan csak beszélgetek velük, az meg, hogy ők esetleg éreznek irántam valami komolyabbat, de én irántuk ne, hagy ne legyen már kegyetlenség részemről. sok pasi van, akitől én is akarnék valamit, ők meg tőlem nem, mégsem hívom őket gonosznak)


amúgy szerintem a lányok egymással nagyon gonoszak.

20/L

2012. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
A férfiak és a nők is egyaránt szemetek! Nincs olyan, hogy gonoszabb, egy-egy helyzet teremti az embereket, ill. eleve bunkón születnek...
2012. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak önzők, egoisták, uralkodni vágyók és ridegek. A nők alattomosak, számítók, álszentek és őszintétlenek. Szerintem egyre megy :).
2012. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a nők, fondorlatosabbak, trükkösebbek,ravaszabbak :)
2012. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gonoszság kérdése, hanem a személyiségé.
2012. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

nők! a férfiak se sokkal jobbak, de legalább nagyrészt fel is vállalják, hogy nem angyalok és egyenesebbek!

a nők kétszínűek, játsszák a konzervatív rendes lányt aztán meg piásan a diszkóban szopnak... puffogtatják a közhelyeket, hogy se a külső se a pénz nem számít csak hogy szeressék őket... vicc! nem merik felvállalni az igazságot inkább hazudoznak.

nem játszanak ferren, nem egyenesek. sokkal alattomosabbak mint a férfiak, olyanok mint a kígyók: egy nem várt pillanatban orvul támadnak.

2012. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!