Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csakis Felnőtt férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakis Felnőtt férfiak! (30-40) Ti mit szólnátok ahhoz, ha egy csinos, fiatal, nagyon szép lány őszintén elmondaná azt, hogy tetszel neki, és nagyon vonzódik hozzád?

Figyelt kérdés

Teszem fel van gyereketek, és netán tán feleség/asszony a háznál, de az említett hölgyemény tényleg nagyon vonzó, és kívánatos!!!

És én nem vagyok az a fajta, nem tudnám megtenni, hogy csak lefektetem és ennyi. A lány bevállalná, hogy szeretők legyünk, mert neki is kapcsolata van, ami nem nagyon működik jól.

Előre is köszönöm a válaszokat, és megkérlek titeket, hogy tényleg csak azok írjanak, akik ez a korosztály, és tényleg őszinte válaszokat írjanak!



2012. jún. 22. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól f...ügg hány éves az a lány
2012. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem 22-23 körül lehet, de nagyon nőies.
2012. jún. 22. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha rendben van a férfi házassága, akkor nincs esélye semmilyen nőnek 35F
2012. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 3. hozzászólóval. Bár lehet hogy verném a falba a fejem ha tényleg nagyon dögös. :)
2012. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Függ attól hogy milyen a házasság.
2012. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a reakciótokra vagyok kiváncsi, én már adtam választ a hölgyeménynek, és csak kíváncsi vagyok, hogy ez esetben ti hogyan döntenétek? Képzeljétek magatokat ebbe a helyzetbe...mit mondanátok?
2012. jún. 22. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:
tolnám nagyon37ffi
2012. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!