Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti elvárjátok egy 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elvárjátok egy 28 éves pasitòl, hogy saját 20 millio ft értékű lakása legyen?

Figyelt kérdés
Ugy, hogy csak két és fél éve lépett ki a munkaerőpiacra az egyetemről.
2012. jún. 23. 17:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem is 20 millió Ft értékű lakás, de azért saját lakása legyen. Emellett fontos, hogy saját autóval is rendelkezzen.
2012. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Most gondolj bele valojaban a 28eveseknek hany szazalekanak van sajat lakasa.(amin nincs hitel)

Es maris belatod,hogy nem varja el minden lany.

2012. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Biztos én vagyok a maradi, de én úgy képzelem el(ha már összejövök egy pasival), hogy nem rak a p.csám alá semmit, hanem szépen megteremtünk mindent együtt, amire szükségünk van.
2012. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 ASOT ***** válasza:

manapság hány embernek van saját lakása??

Talán egy jól menő vállalkozónak van saját lakása avagy háza.

A legtöbben vagy albérletben, vagy otthon a családi házat szedték ketté.


Még 7 év alatt sem lehet 20 millió Ft-ot összeszedni...

2012. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
álmodozni lehet ilyenről... de kimondta hogy egy pasi valaha életében összeszed egy lakás és autóra valót, akkor ő nem ér semmit?
2012. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Multkor ismerkedtem egy szep lannyal es mikor azt mondtam neki hogy alberletben elek, utan tobbet mar nem keresett.
2012. jún. 23. 17:53
 7/23 A kérdező kommentje:
150 ezer netto korul keresek, ebbol 40 elmegy az alberletre. Keveset eszek es osszehuzom magam akkor 75-80 ezret tudok havonta felre tenni. Ez kb 10 ev alatt jelent majd 10 millio ftot. Utana lehet majd hitelt felvenni, addig felesleges.
2012. jún. 23. 18:01
 8/23 anonim ***** válasza:

Ilyen fizetések mellett valóban nagyon nehéz. :(

Nekem is csak úgy van saját lakásom + kocsim, hogy anyu vette nekem.

Amúgy én is észrevettem, hogy sok csaj szóba sem áll olyannal, akinek nincs saját lakása.


25/F

2012. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Alberlet teljesen normalis dolog.

Az mar nem lenne annyira az ha szuleidnel laknal.


A nok is dolgoznak a mai vilagban ugynaugy,mint egy ferfi. Nekik is penzt kell keresniuk. Aki dolgozott mar eleteben balatja,hogy 28evesen nem olyan egyszeru onerobol 20milliot teremteni.


Ha te evente 1milliot felre tudsz rakni akkor grat, mert az is ritka.

2012. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 ASOT ***** válasza:

75-80-at félre tudsz tenni??


Számlák nincsenek?

2012. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!