Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felfázás vagy terhesség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfázás vagy terhesség?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek. Most három hete feküdtem le a párommal és védekeztünk. A végén megnézte, és a gumi nem volt kilyukadva. De már szinte egy hete enyhe fájdalmat érzek az alhasamban, néha a derekam is enyhén megnyilal. Meg van amikor az alhasamnál hol az egyik hol a másik fele nyilal meg enyhén. A menstruációm kimaradt, mivel még nem rendszeres. Volt amikor akár 2-3 honapot is kimaradt. De azon a héten kellett megjönnie amikor az aktus volt. Utalnak-e ezek a jelek felfázásra vagy terhességre?

2012. jún. 23. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felfázás
2012. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, igen. Az utobii idöben ültem a földön, ami kicsit hideg volt.
2012. jún. 23. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:

1. menstruáció nem rendszeres

2. gumi nem szakadt ki

3. hideg földön ültél


Felfázás.

2012. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem lyukadt ki a gumi, akkor nem vagy terhes.

Ha pedig fel lennél fázva, akkor csípne a vizeleted, sűrűn járnál pisilni és akkor is csak pár csepp jönne. Attól hogy ültél hideg földön, nem biztos, hogy fel is fáztál. Ha az előzőket érzed, vagy fogod érezni, akkor lehet felfázás.

Ha még nem rendszeres a vérzésed, akkor az is lehet, hogy pont azért fáj a hasad és a derekad, mert meg fog jönni.

2012. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!