Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek terhes lehetek-e,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vivien1994 kérdése:

Szerintetek terhes lehetek-e, ha megjött rendesen, de már hányingerem van folyamatosan és a vizelési inger is gyakran jelentkezik, még minimális vizelet esetén is?!

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy lefeküdtél e valakivel védekezés nélkül..
2012. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha rendesen védekeztél, akkor nem lehetsz terhes. Ha nem így van, akkor lehetsz.

Egyébként vizelési ingert okozhat pl. felfázás is. Hányingert pedig még vagy ezer dolog..

2012. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor jött meg utoljára? Hány napos volt?
2012. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem megjön, folton pisilnem kell. nyugalom.
2012. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ha rendesen védekeztél akkor nem lehetsz terhes"


Bocsi, de ezzel azért nem értek száz százalékosan egyet. Főleg mivel egy olyan védekezési mód sincs, ami 100%-ig biztonságos. Az esély mindig ott van (még ha nagyon csekély is), ha szexuális életet él az ember.

Ne hari, nem kötekedni akartam. Csak én is rendesen védekezek, ettől függetlenül szoktam parázni néha, ha vannak "tüneteim". :)

2012. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. hát már enyhült szinte minden, csak ez a vizelési inger nem :/// hát rem minden rendben lesz. utolsó menszeszem is rendes volt .
2012. jún. 11. 12:47
 7/7 anonim válasza:
Szerintem terhes vagy és tőlem !!!
2014. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!