Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a nagyajkam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a nagyajkam belseje is szőrös? Lányok ti ott hogy szőrtelenítetek? és fiúk titeket zavar a kis borosta ott lent?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Én meg szőrös szívű vagyok!


25F

2012. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A belsejeee?:O Biztos sikerült jól beazonosítani a nagyajkaidat?
2012. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem teljesen a belseje, de ott kicsit beljebb..nem tudom hogy írjam le :D
2012. jún. 23. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
én intim szőrtelenítő krémmel szoktam, nem fájdalmas, hatékony, nincs az a veszély, hogy megvágom magam (mert ugye ott nem könnyű borotválkozni). kb. 2000 forint egy doboz, de sokáig elég.
2012. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én értem hogy írod nekem is olyan én szőrtelenítő krémmel veet tudom h nem lehet oda kenni de nekem nincs bajom tőle nem tudom miért nem lehet használni de most gyantáztatni fogom mert a borotva és a krémek sem tartósak és egyre több helyen van a borotvától szőröm régen a popsimnál sem volt de átterjedt oda mivel 3 évig borotváltam
2012. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nem azért jár egy valamirevaló fiú egy lánnyal, mert szőrös neki ott vagy nem szőrös, hanem azért mert szereti. és miután szereti, már teljesen mindegy
2012. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!