Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk észreveszik, ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk észreveszik, ha még kezdő vagyok a csókban?

Figyelt kérdés

Én még teljesen kezdő vagyok. Mi van, ha a fiú nem és észreveszi, hogy én meg nem csókolóztam.

Hogy csináljam, hogy ne veye észre?



2012. jún. 23. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
cuppogj nagyokat
2012. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezen fennakad, az jobb is, ha megy.


39F

2012. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat, de kedves 1. válaszoló nem értelek ! ! !
2012. jún. 23. 23:13
 4/9 anonim ***** válasza:

gyere hozzám gyakorolni...lenyomunk egy pár órát, és már nem is vagy kezdő!

neked ingyen megszámítom!

2012. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
megtanuljátok együtt.
2012. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz, de inkább nem. Inkább a választottammal.
2012. jún. 23. 23:18
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

nem tudom hogy lehet elrontani

legfőbb feladatod kinyitni a szád

ha sikerült meg a virtuális pacsi

nyelvedet belegyömöszölöd a srác ci EB-től sör és kolbászos szendvics szagú szájába, oszt otthagyod ameddig jólesik, vagy ameddig el nem rajtol a Valencia futam mert takarod a TV-t az meg nem jó mert Alonso csak a 11. és tuti előre fog lépni, Vettel meg Hamilton simán öszeakadhat szal jó futam lesz nézd meg

öööööööööö visszatérve a csókra ne parázzál ha nyitva van a szád és a nyelved az ő szájában van és ő ezeknek a kritériumoknak szintén megfelel, akkor lájk

üzenetbe további tanácsokat adok

2012. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"nyelvedet belegyömöszölöd"


Partnerfüggő. Az enyémbe ne dugja senki, mert az undorít. Szóval szerintem elsőre ne, aztán majd úgyis kiderül, hogy merre hány méter. :-)


39F

2012. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejönne ha a csaj nem tud normálisan csókolni :P

Nem is tusom az olyan jó érzés lenne számomra, hogy én tanítom meg a dolgokra először :P


Nem is baj szerintem ha észreveszi, ha nem egy tetű a csávó akkor szóba se fogja hozni


17/f

2012. jún. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!