Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A szőke hajú lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A szőke hajú lányok vonzóbbak? Miért?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 02:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Többnyire a barna vagy fekete hajúak vonzóbbak inkább.Mert általában a szemük is sötét és a szemöldök,szempilla is sötét színűen szebb.
2012. jún. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
73%

hát :D változó :D lehet felőlem szőke barna vörös :D

a belső tulajdonságok többet számítanak :)

2012. jún. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Engem egyáltalán nem vonzanak a szőkék.
2012. jún. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekem minden természetes hajszín tetszik.
2012. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
hát nekem ugyan mindegy, de mostanában azt veszem észre magamon, hogy az erős, már már festett vörös hajra figyelek fel
2012. jún. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez szerintem egy hosszú folyamat szülte képzettársítás eredménye. Ebben olyan elemek játszanak szerepet, mint pl Marilyn Monroe, vagy éppen a népmesék aranyhajú leánykái (sárga az arany színe). Ehhez hozzájön még az is, hogy errefelé elég ritka (finneknél nem hiszem, hogy ez akkora szám lenne). Szerintem semmivel sem vonzóbb a szőke haj, de valahogy én is előbb látok tip-topnak egy tök átlagos csajt, ha szőke.
2012. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Hát nekem a sötét hajú-sötét szemű lányokért vagyok oda teljesen.
2012. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Miért lennének vonzóbbak a szőkék?Egyáltalán nem azok...
2012. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Ez egy oltari nagy hulyeseg..Nem kellene altalanoaitani.attol,hogy barnabol szoke leszel,meg nem biztos,hogy szebbe is varazsolja az arcodat.nem attol szep egy no,hogy szoke a haja szine,hanem hogy hogyan tudja viselni a haja szinet,milyen egyeniseg,karakter parosul a szinhez.(elnezest az ekezetnelkuliseg miatt,mobilrol irok,kicsit macerasabb lenne ekezettel irni angol nyelvu billentyuzeten...)
2012. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Altalanositani*
2012. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!