Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit javasoltok, hogyan utasíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok, hogyan utasítsam vissza a lányokat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eléggé vonzom a lányokat, de a visszautasítás nem igen megy. A legkevésbé sem szeretném megbántani akármelyikőjüket sem, ez fontos nekem. Szóval nyilván, ha bunkón viselkedek velük, az elég visszautasító, de én gentleman módjára szeretném kezelni az ilyen ügyeket.
2012. jún. 24. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:

1.barátnőd van,

2.nem akarsz még kapcsolatot mert fontosabb számodra a tanulás/munka, így nem tudnál kellő figyelmet fordítani a párodra

2012. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért akarod mindet visszautasítani?
2012. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell elküldened, egyszerűen nem közeledsz feléjük, max elbeszélgettek erről arról, de semmi olyat nem csinálsz ami arra utalna hogy járnátok.


Amúgy meg ha meg úgy menned oda hogy nem akarsz e járni velük, akkor meg mond amit írtak, van barátnőd, vagy nem akarsz kapcsolatot. Mást úgyse nagyon lehet.

2012. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
olyan arcot kell vágni a számodra nem vonzó lányoknak, mint amit akkor használsz amikor a tanárod felelőt keres
2012. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából valami diplomatikus válaszra gondoltam. :)


A másik meg, hogy csak úgy, csupán a saját kedvemre nem akarok senkit kihasználni, többet jelent számomra egy nő. Azért nem akarom őket, mert a szívem sem, ha a testem kívánná is.

2012. jún. 24. 13:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Gimiben én is ezt csináltam, később meg már nem jöttek. 26 éves koromig nem volt barátnőm, és nem kívánom neked amit az előtte levő pár évben éreztem. Először azért maradnak el, mert elkönyvelnek, később már azért, mert szexuálisan éretlen vagy, és ezt megérzik. Most már feleségem van, de érzem, hogy valami kimaradt, ami már nem pótolható.

Ha a tested kívánja, akkor ne utasítsd el őket, én ezt javaslom.


39F

2012. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hm amúgy ez igaz. Szóval van barátnőd egyébként? Mert ha nincs, akkor miért ne? Nem kell szerelmesnek lenni ahhoz, hogy lehessen egy kapcsolatod. Főleg egy normális, könnyű kapcsolat.


Sok veszteni valód igazából nincs, ha nem működik max szakítotok. Na ez nem azt jelenti, hogy mindenki össze aztán na bumm szakítunk, de az azért igaz hogy ha sokáig kerülöd őket azzal se jársz jól.

2012. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!