Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit javasoltok, hogy lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok, hogy lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátnőm 2 hete kb,magam alatt vagyok kegyetlenül,mindig rá gondolom,mindig azon jár az eszem,hogy kivel lehet meg ilyenek,gondolom ti is jártatok már így ilyenkor?!

Nincs sok barátom meg haverom,akik vannak azok is külföldön vannak dolgozni meg suliba...egyedül kegyetlen nehéz,félek tőle,hogy valami betegségem is lehet,mert görcsölök,idegeskedek,de nem mutatom ezt,mert családdal se olyan,hogy megtudjam beszélni a helyzetet!

Derék problémám is van(erős porckopás két helyen) azóta kelni,feküdni is nagyon nehezen tudok,aludni is szarul alszok meg minden! Azt mondta az exem,hogy nem zárja ki,hogy újra együtt leszünk,de idő kell neki,ezt elfogadtam,de ha idő kell neki,akkor nem szokták keresni más pasi társaságát,vagy igen?

Kicsit zavaros lehet,de jobban nem tudom megfogalmazni..az is jó lenne,ha valakivel tudnék róla beszélni,hogy kicsit könnyebb lenne belül...de még arra se találok embert..


2012. ápr. 8. 18:33
 1/1 anonim válasza:
Kedves kérdező! Hány éves vagy? Ha akarsz írhatsz üzit és beszélhetünk erről.
2012. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!