Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Végül is mit akarnak elérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végül is mit akarnak elérni a melegek a felvonulgatásokkal?

Figyelt kérdés

Mert akik ott riszálják magukat az utcán, azokat még a normális életet élő meleg párok is megvetik, mivel miattuk megy a fújjolás és kapják ők is a megjegyzéseket.

Vannak leszbikus meg meleg ismerőseim is és meg nem mondaná róluk az ember hogy azok és álmukban se gondolnának arra hogy a nagykörúton riszálják magukat.

Egyáltalán honnan szedik ezeket az embereket hogy legyen egy "felvonulásra való"?


2012. jún. 24. 16:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
51%
Csak provokálják a többi embert, ők ezt élvezik. Amúgy szánalmasak.
2012. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Ők azok akik vagy csak provokálni akarnak, vagy kell a megerősítés, hogy ők állnak a "jó" oldalon.
2012. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

egyenjogúságot.

mint a nőknél a feminizmus.


de nekem nincs ezzel gondom, de maradjanak ezzel a dologgal otthon!!!


Miért kell hogy a gyerekek meg mindenki ezt lássa az ablakból.


nem érdekel, hogy valaki meleg, legyen ha olyan, DE! Ne reklámozza!! mert nem ez a normális

2012. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Éljenek melegként, mit bánom én, de azt hogy a leendő gyermekem ebben a világban nőjön fel.... Nem azért utálom a melegeket amik, hanem ahogy ráakarják erőszakolni a népre, hogy ez milyen természetes, holott k*vára nem az. Majd megint megdobálják őket és ők lesznek a szegénykék....
2012. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem meg akarják alázni a normálisan élő, ennek a terhét viselő melegeket és lezbikusokat.

Egyértelműen emberi mivoltuknak a lejáratásáról szól. Hogy nézzétek, ezek valójában ilyen undorító emberek, jóhogy a gyomrotok fordul ki tőle, ha meghalljátok valakiről, akkor gondoljátok azt, hogy ő valójában ilyen, mint ezek itt a fölvonuláson.

Még jó, hogy a hetero embereket nem alázzák ilyen módon, elképzelném hogy különböző szexpózokban vonaglanának tömegek kamionok tetején, mennyire megalázó lehetne egy normális kapcsolatban élőnek.

2012. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

"Végül is mit akarnak elérni a melegek a felvonulgatásokkal?"

Pénzt. Méghozzá nem is keveset. Ugyanis a meleg felvonulást az esélyegyenlőségi alapok elég rendesen támogatják. És minél nagyobb a balhé, annál nagyobb az elnyomás, annál több pénzt kell ebben az országban az elfogadásra fordítani... Erről szól ez a felvonulgatás. Bármennyire "hihetetlen".

2012. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

"riszálják magukat az utcán..."

Ráadásul ezt kétszer is leírod. Hááát. Láttál már budapesti felvonulást? Mondjuk, a tavalyira gondolok. Hú, nagyon kihívóan riszálta ott ám magát mindenki. Talán egyedül az a kutya, amit láttam a menetben, ahogy kajáért kuncsorgott a gazdájától. *sóhaj*

Lesz ott egy-két táncolósabb egyén, a többi meg sétál, mint mindig, mint bármikor máskor. Hol riszálás ez? Besírok, hallod. Vagy San Francisco-ban jártál? Esetleg láttad a bécsi csávót, aki csak felfestette magára a rövidnadrágot? Vicc ez az egész, ilyet sosem láttam itthon. Lehet, vak vagyok..?! :/

2012. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Besírhatsz igen, ha akarsz. De nem értik meg, hogy ezzel a normálisan élő melegek pozitív megítélése ellen tesznek?
2012. jún. 24. 20:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem, a felvetésed struccpolitika. Ennyi.
2012. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Melegként én is ellenzem a felvonulást. Párom, akivel normális kapcsolatban élünk, szintén nincs oda érte.


Bár még nem voltam kint személyesen, résztvevőként nem is akarok, de azért messziről szeretném megnézni, hogy mi igaz abból, amit mondanak a felvonulásról.


Mindentől függetlenül az év egy napján nem akkora tragédia ilyet látni. Pl amikor a tv-ben olyat mutatnak, amit nem akarok látni akkor elkapcsolok, de nem dobálom meg kővel a TV-t, hogy fúú de szemétség, hogy ilyet mutat.


Szintén sokan mondják, hogy milyen kellemetlen, hogy le zárják ilyenkor az Andrássy utat. De hát az, csak pár óra és nem hiszem, hogy mindenkinek pont abban az időpontban lenne halaszthatatlan dolga arra felé.


Mindent egybe véve, nem értek teljesen egyet a felvonulással, de nagy hűhót csapnak a heterók miatta.


Egyébként az összes heteró villogatja a heteróságát! Csak ez számukra annyira természetes, hogy észre sem veszik. Egy meleg mért ne beszélhetne a párjáról vagy a randijáról?


22 meleg F.

2012. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!