Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1D rajongók! Ti tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1D rajongók! Ti tényleg szerelmesek vagytok beléjük?

Figyelt kérdés
Komolyan szerelmesek vagytok egy emberbe, akit nem is ismertek? Vagy miért zavar, ha barátnőjük van és boldogok velük?

2012. jún. 24. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az az 1D?
2012. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 zsomkovacs ***** válasza:
1 dimenzió. A kérdés, hogy ki szerelmes vonalakba.
2012. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1D? erről még sosem hallottam
2012. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

(én értem :D)


És szerintem lehet. De nem hiszem, hogy tényleg szerelmesek, max csak annak hívják a rajongást.

2012. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És el is mondod, hogy mi az?
2012. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

NAGYON örülök neki, hogy ennyien nem ismerik ezt a kifejezést :D hell yeah


az 1D tulajdonképpen a One Direction, ami egy igen meleg fiúbandát takar maga mögött.. szegények, istenem. namindegy, guglizzatok rájuk

2012. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, rájuk gugliztam. Egy vagy két tag van talán, aki bevallottan meleg, mi meg nem tudhatjuk. Rám is mindig azt mondják, hogy meleg vagyok, a kinézetem miatt, és volt, akit az sem befolyásolt ebben, hogy lassan 12 éve nős vagyok, és van két gyerek is. Szóval buta dolog ez.

A zenéjük nem fogott meg.


39F

2012. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
komoly vagy utolsó:DD bevallottan meleg te ezt hol olvastad?:D elárulom neked semmelyikük se meleg:D van barátnője mind a négynek
2012. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor tévedtem, csak egy gyors guglizás volt.
2012. jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

1. Az 1D nem bu*i-.-" es ha az akkor mivan? Ti dolgotok? Nem. Akkor menjetek a budos p*csaba.:')

2. 5-en vannak nem négyen.-.-''

3. Harrynek es Niallnek nincs baratnoje, a tobbiekknek van._.

4. Ha megegyszer meritek csufolni, akkor ku*va nagy bajok lesznek.-.-" ja es ha ennyire utaljak nem kell komi es megjegzes sem. :')) es nincs jobb dolgotok mint cikizni oket? Miert nem a sajat dolgotokkal foglalkoztok?? -.- ellehet menni. Ja es ha mar ennyire cikizitek mi van? Feltekenyek vagytok fiuk?? Majd meglatom mikor te leszel ilyen hires. Soha;) szval nem kene pofazni^^ egy 1D rajongó~`

2013. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!