Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmesek! Milyen érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek! Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

Szeretek egy fiút, viszont nem tudom hogy milyen érzés a szerelem mert még sosem voltam. Ő az első; ha lefekszek ő rá gondolok, ha meglátom nehéz lélegeznem. Egyszerűen nem adnám fel semmiért! Ez szerelem? Ti mit éreztetek?

Előre is megkérném, hogy ne szóljanak le!


2012. jún. 3. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, valami ilyesmi, de ha szerelmes vagy, akkor észreveszed.

Különben: amikor az ember ilyen kérdést lát, és fohászkodik istenhez, hogy ugye nincs több ilyen... Na, ennek pont az ellentéte.

2012. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de valamit nem értek. Elvileg itt megkérdezhetek olyat amit máshol nem merek. És mégis szoktam ócsároló válaszokat kapni. Persze tisztelet a kivételnek!
2012. jún. 3. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Überfrankó érzés!
2012. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen íze van a íznek?
2012. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
VÍZNEK
2012. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem túl jó érzés mert akit szeretek az semmibe vesz engem, nem beszél velem és ez ellen nem tudok tenni semmit.

Nem tudom elfelejteni. Ha lenne valakije azt nem élném túl :S

2012. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. válaszoló! Velem is ugyanez a helyzet!:) De nem baj mert nem lehet a jövőbe látni! Én kitartok!!:)))
2012. jún. 3. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!