Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom magam elfogadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom magam elfogadni? (Képet küldök aki kér)

Figyelt kérdés
Tehát nem vagyok magammal megelégedve. Sosem voltam igazából, a mellem mindig gondot okozott, igazából nincs is. Rossz mindig szivacsos melltartókat felvenni, úgy öltözködni, a strandról már ne is beszéljünk. A barátom előtt sem mertem levetkőzni, pedig nagyon szerettem Őt. Gátlásossá tesz ez az egész dolog, pedig alapvetően életvidám lány vagyok. 19/L
2012. jún. 24. 19:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Ha küldesz, én válaszolok, hátha tudok tippet adni.
2012. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Ha egyébként életvidám vagy és a tested rendben van, akkor nincs okod arra hogy elégedetlen legyél magaddal. Ennyire fiatalon biztos, hogy nem vagy ronda:) 24 F
2012. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Kérek énis képet.
2012. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Küldd azt a képet...
2012. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz :)
2012. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Na küld... de fogadok hogy nem lesz vele semmi gond :)
2012. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Küldheted. Bár elég részrehajló leszek, mert én a kicsit szeretem.
2012. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Én is a kicsit szeretem, küldd :)
2012. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Én megnéztem azt a képet: szerintem nincs gond az alakod illetően, arc ugyanis nem volt a képen.

Mindenkinek más az esete, de szerintem nincs mit szégyellned. A barátod is nyilván szereti.

Egyébként a pasik többsége szerintem kiegyezne egy ilyen alakú lánnyal barátnőnek.

Ha szereted a barátod, engedd, hogy feloldja a gátlásaid. Ha érzed, hogy neki igenis tetszik, akkor lehet te is könnyebben elfogadod, hogy nincs veled baj, hiszen akivel együtt vagy, az igenis vonzónak talál.

Ne add fel, és egy kicsit legyen több önbizalmad, mert LEHET MIRE! :)

2012. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Én is kérek képet... =)
2012. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!