Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egyszerűen nem tudom elfogadni :S

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és kicsik a melleim nem tök lapos azért látszik a pasim folyton mondja h neki ez jön be stb.. de csak nagyobb mellű csajai voltak és folyton az őrületbe kergetem ezzel de nem tudom elfogadni főleg anyukámnak meg 90C -s van nekem meg nem igaz h ennyi jutott ...:S nem vagyok csúnya de ettől érzem magam annak
2012. jún. 13. 14:46
1 2
 1/11 Holló XXX ***** válasza:
Ez tipikus hiba, és ezzel neked kell megbírkózni hogy elfogadd magad olyannak amilyen vagy a pasid sem a melled miatt szeret akkor is ugy szeretne ahogy most ha akkora lenne mint a feje.
2012. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és? a melleiért volt velük? akkor már régen mindegy...
2012. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem jönnek be a nagy mellek. A barátnőmé még nagy is nekem. :D
2012. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
te HÜLYE. ugyan miért nem? mégis mi a bánat a problémád? hol tanítják hogy csak a nagy csöcsök a jók? ez a legidegesítőbb tulajdonságotok nektek lányoknak komolyan, nem igaz hogy nem tudjátok elfogadni magatokat!!! VICC. ha mondjuk nem lenne barátod, és az utcán is napi rendszerességgel leköpdösnének, meg kinevetnének hogy hahaaa a csúnya kis kismellű csajt nézzetek, de ilyenről szerintem k*rvára nincs szó. akkor mi az anyámért siránkozol?? további szép napot:)
2012. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 WhiteLabel ***** válasza:
nekemis a kis tenyérbevaló tetszik, nem tudom mibajod..
2012. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Holló XXX ***** válasza:

Rájöttem !!!

Az egészséges egyedfejlődés hiánya generálja ezt a kényszerképzetet pont ugy mint a túl vastag a combom, a karom túl nagy a seggem szindróma.....

2012. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tudom hogy vannak akiknek ez jön be azért a nagy többség a néznivalóakra bukik.. meg amikor pl tv-be mutogatnak ilyeneket hát akk zegény barátm rögtön fordul el mert tudja h vége lesz ha rá mer nézni :D:D azért sztem ti is hiába vagytok együtt kismellűekkel amikor egy ilyet láttok csorog a nyálatok...
2012. jún. 13. 15:18
 8/11 Đeathdox válasza:
Ne hidd azt, hogy a nagy mell olyan k*rva jó. A legtöbb lánynak, akinek nagy a melle hátfájással szenved. :(
2012. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Holló XXX ***** válasza:

Ha ezen a gondolaton indulsz el akkor te is megnézed a nagyfarku pasit mégsem vele vagy hanem a pároddal mert ha az övé nem is akkora vagy teszem azt mégnagyobb tudod hogy ö téged szeret.

Én azt szoktam mondani hogy vannak azok a csajok akiket csak meghúzol és van akivel élni is tudsz.

2012. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de mit érdekel téged hogy mi jön be a nagytöbbségnek? nem értelek meg. ez már olyan szintű hülyeség hogy fel nem fogom. azt meg ne te találd ki hogy mit szeretünk! tök véletlenül én se vagyok oda a nagy tőgyekért, 1000x jobban bejönnek pl olivia wilde cicijei. és azt is hidd el, hogy senki se két nyomorult csöcs alapján választ barátnőt! sokadik szempont érted? felfogod amit mondok?
2012. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!