Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csókvírust (az az a mononukl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókvírust (az az a mononukleózist) mindenféleképpen elkapjuk ha olyannal csókolózunk aki fertőzött?

Figyelt kérdés
A barátnőm több mint valószínű ,hogy elkapta ezt a betegséget az egyik barátnőétől.Persze mondta ,hogy valószínú beteg de nem bírtam ki h ne csókoljam meg.Ha tényleg elkapta akkor tuti ,hogy engem is megfertőzött?Ha mindketten elkaptuk akkor amíg ki nem gyógyulunk nem ajánlatos smárolnunk? Előre is köszi 16/F

2012. jún. 24. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
ha a nyála tartalmazta a vírust, akkor bizony te is megfertőződhettél.
2012. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet így élni hogy ilyeneken agyalsz.Tudod hány ember nyála kerül a szádba az életed folyamán?Gondolj bele h egy buliba,szülinapi partin,fesztiválon stb hányszor harapsz bele a másik kajájába,hányszor isztok bele egymás italába..


És a HPV (humán papilloma vírus) amit a méhnyakrák kialakulásáért tesznek felelőssé?

Mi férfiak terjesszük!MI visszük át egyik lányról a másikra.

Azért is van hogy CSAK szűz lányoknak adnak HPV elleni oltóanyagok,mert ott még van értelme,mert ugye nem járt még ott fiú.


Ne agyalj ezeken.Legyél tiszta,legyél ápolt,legyél becsületes,tisztességes a másikkal és hidd el nem lesz gond.

2012. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vigyázzatok ezzel a betegséggel.. én 2 hónapig fekvőbeteg voltam és 2-szer voltam kórházban.. és most kb fél évig nem sportolhatok semmit, alkoholt sem ihatok(Nem mintha előtte olyan sokszor ittam volna). Én fogorvosnál szedtem össze. Egyébként nem mindenkin jön ki annyira. Valaki észre se veszi, csak azt hiszi, hogy megfázott. Elvileg akkor fertőz, ha lázas az ember. Legalább is nekem ezt mondták. Ha elkaptad, akkor nagyon vigyázz, hogy ne gyengüljön le a szervezeted, rajtam azért is jött ki annyira, mert túlhajszoltam magam, legyengültem teljesen..
2012. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!