Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég sok fiúval találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég sok fiúval találkoztam már, de mindegyik a külsőmet nézte, oké hogy az is számít, de szerintem nem azon múlik egy kapcsolat! Egy fiúnak mindenféleképpen a női külső számít?

Figyelt kérdés
Van olyan akinek nem az számít??
2008. okt. 24. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

nyilván akkor szembetűnő a külsőd, negatív, vagy pozitív volt a figyelmük?

És természetes, hogy az ember próbálja magának a lehető legjobbat választani, ebbe beleszámít a külső is.

Tételezzük föl, hogy van 2 atomfizikus srác, egyformák agyilag, mindketten, de az egyik bomba pasi, a másik egy gyík, melyiket választod?

2008. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Én is szoktam nézni egy lány külsejét, de nem azért, hogy elég nagy-e a melle vagy valami ilyen hülyeség, hanem elsősorban személyiségjegyek miatt. Vannak dolgok, amiket igenis le lehet olvasni a külsőről szerintem.
2008. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsőre a külsőd látszik, és bizony a fiúkba elég keményen bele van kódolva, hogy nézik.

Adj időt és lehetőséget a jobbaknak, hogy jobban megismerkedhessetek - és akkor kiderül, hogy nézik-e a belsődet is.

2008. okt. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
kb. 99% nemhiszem hogy először megismer és utánna néz rád:) de tuti lesz olyan ember akinek te jössz be...
2008. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2008. okt. 26. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
ezzel kapcsolatban eszembe jutott valami: én is tök utálom, hogyha egy fiú nem a szemembe néz, amikor beszélek vele...... szóval valahogy eszembe jutott, h regizzek a love.hu-n, és ott ismerkedjek, persze kiírtam, az adatlapomra, h. csak olyanokkal, akiknek nem számít a külső. aztán felvett egy fiú msn-re, többször beszéltünk, és kábé 1 hónap után megbeszéltük, h találkozunk...szépen kiöltöztem, meg minden, elmentem a helyre és vártam a pasira, aztán jött egy ismerősöm, h. mit keresek itt ilyen csinosan és mondtam, h. netes randi van valami fiúval, akivel most talizok majd először... erre mondta a srác: nekem meg egy lánnyal, de akkor azt hiszem már meg is találtam XDXDXD ez történt több mint 3 hónapja ^^ még mindig együtt vagyunk <3
2008. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dejó ez tök érdekesd sztori remélem még sokáig eggyütt lesztek sokat segítettél<3 Köszönöm:)
2008. okt. 29. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!