Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A társaságunkbankevés a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társaságunkbankevés a jó csaj, de nem szeretek csak odamenni azt szia szép vagy. ( szokásos) hogy tudnék több szép lány társaságába leenni?

Figyelt kérdés

Szóval hogy menjek oda és: szia, szép szemed van és gondolom beszélgethetnénk... (ez szerintem nem sikeres, de ti erre hogy reagálnátok?)

De akkor hogy lehetne? Nem vagyok beszari ;)



2012. jún. 25. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy gagyi,unalmas fantáziátlan duma!!!Próbálj meg egy izgalmasabb személyiséget kialakítani magadban,mert amit most itt bemutattál nekünk az nagyon kevés ahhoz hogy sok szép lány vegyen körül!
2012. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem amit fentebb írnak, csak valami költői lelkű nagydumás emberke erőlködhette ki magából, de nagyon nem gondolom ,hogy sok jelentősége van a dolognak. Ha jól nézel ki, menő vagy imázsügyileg, meg kb határozott, és bejössz a néninek, akkor teljesen mindegy,hogy mit mondasz, feltéve, ha nem vagy nyomulós bunkó szerintem. Egy nomrális agyú nőnél szerintem ez kb alap hogy így kéne legyen. Azok a speciális igénnyel élő külön extra showműsor produkciót elváró nőlények meg húzzák már le magukat a wéce pöcegödrébe, ahova valók. Engem borzasztóan idegesítene, ha ilyen elvárásokkal arcoskodna ,flegmázna a kis majom szuka. Én még próbálok hinni benne, hogy nem csak divat majmok vannak nőnek álcázva, hanem aranyos nők is, akiknek bőven elég egy egyszerű, szimpla figyelmes gesztus indítónak. Az ilyen igazi kincs manapság, kb mint a nem szilikon csöcs!
2012. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!