Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor? Vagy hol masztizzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IgaziLulu121 kérdése:

Mikor? Vagy hol masztizzak?

Figyelt kérdés
mikor masztizzak? Nincs külön szobám mert most költöztünk Londonba majd csak novembertöl lesz. :/

2012. jún. 25. 12:47
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Hmm ok :/
2012. jún. 25. 15:37
 22/26 anonim ***** válasza:

Mióta vagy kint?

De jó neked!

Gondolom nincs 35 fok mint itthon. :-)

2012. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

14 évesen valóban hanyagold a brit fickókat! :))


Szerintem is este az ágyban a legtutibb amikor alszanak, te is nyugodtabb vagy hogy 0 a lebukás veszélye. Zuhanynál is kivitelezhető meg felfedezheted a zuhanyrózsa által nyújtott örömöket, próbáld ki :)

2012. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszöm annak aki értelmesen válaszolt! :) annak akinek meg nincs jobb dolga légyszíves ne nekem irjon értelmetlen dolgogat!! >:(
2012. jún. 27. 17:53
 25/26 anonim válasza:
"06-25 13:00" Úristen! Én egy napig nem bírom ki, nem hogy hónapokig... ! :D Amúgy egyet értek, és ugyanazt javasolom, mint az előttem szólók.. Zuhany, este... 14/F
2012. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A lányokban nincs annyi hormon, mint a fiúkban. Ők sokkal tovább bírják maszti nélkül. Akár hónapokig sem igényelik. Nem úgy mint mi, kedves tini-rokon. :D 14/F
2013. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!