Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő szívéhez mi a legrövide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő szívéhez mi a legrövidebb útvonal? Hogy lehet valakit hamar meghódítani?

Figyelt kérdés
1-2 nap vagy max 1 hétre gondoltam..
2012. jún. 25. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Halmozd el ajándékokkal, vidd étterembe, welness hétvégékre, és mind ehhez sok pénzed legyen. Máris tiéd a nő.
2012. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha egy pénzéhes lotyó XDDDD Egyéb ötlet ami nem Pénzéhes Lotyókra vonatkozik??? Egyébként azért tettem fel a kérdést, mert szeretethiányos vagyok és már a lehető leghamarabb össze akarok jönni valakivel aki nekem tetszik és tetszek neki, de azt nem értem ha tetszek mondjuk valakinek ahhoz miért kell annyi türelem hogy megkapjam, ezen mindig nyomok magamba egy facepalmot*.
2012. jún. 25. 15:30
 3/11 anonim ***** válasza:

De van is jelölted, vagy csak "kell" valaki? De hódítani nem lehet egyik napról a másikra... Bocs.

Próbálkozz a neten, ott szintén sok a szeretethiányos nő...

2012. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1es,vagy nem.A nok az elso talalkozas 10ik masodperceben eldontik fejben,akarnak-e valaha is valamit a pasitol.Ezt utolag mar nehezen valtoztatod meg.Ez sajnos teny,osztonok,feromonok vezerlik,az esetek tobbsegeben nem is tudatosan dol el.


A fenti kijelentes termeszetesen csak a "normalis" nokre ervenyes,a "ragadozok" Quasimodoval is elmennek,ha van eleg penze.Szerintem.

2012. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi a cél. Ha szex, akkor elég ha van rá pénzed, és megkapod. Akár profit is. Ha valódi kapcsolatra vágysz, akkor meg fogadd el, hogy meló nélkül nem fog menni. Mert minden normális, valamire való lánynak elvárásai vannak veled szemben. Azaz 1-2 nap vagy max. 1 hét alatt legfeljebb kiröhögnek. Én ezt tenném. A legrövidebb út? Ismerd meg. Ne azért, mert lyuk van rajta, hanem a személyiségét! Mit szeret, mit nem, mi érdekli, mi nem, kérdezz és hallgass sokat! ÉS ha megtudtad, milyen a lelke, akkor tudsz neki imponálni! Addig csak a semleges, személytelen doglokat tudod nyomni, ami vagy bejön, vagy nem... 27l
2012. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy a 4-5-nek igaza van viszont az 5ösnél az a szívás ha nem mész át a 4-es rostályán akkor megismerheted az illetőt meg minden, viszont abból soha nem lesz több a barátságnál, nem fog rád úgy gondolni az illető, mint pasira. Neki csak a barátnője leszel. Sajnos :/
2012. jún. 25. 15:41
 7/11 A kérdező kommentje:
Viszont én még azért szeretnék a lehető leghamarabb összejönni a kiszemelt hölggyel mert az a rizikó állandóan a fejembe jár hogyha nem jövök össze vele hamar akkor csak barátként fog rámnézni később. Ami nekem nagyon nem volna jó pláne úgy hogy még közbe bele is esek a kiszemelt hölgybe. :/
2012. jún. 25. 15:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy az esete, még ha külsőre nem is, de belsőleg sem, akkor sajnos nem sok esélyed van bármire is. Ha megakarod hódítani minden áron, ahhoz hosszú idő szükséges.
2012. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TheHutyutyu ***** válasza:
a píííííízzzzz :D
2012. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legrövidebb út a szívhez a mellkason keresztül vezet, 2-3 centire a szegycsonttól jobbra és 1 centire fel (ha szemben állsz vele), a 4-5-6-os bordák között.
2012. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!