Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen hosszú volt a legrövide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hosszú volt a legrövidebb randid?

Figyelt kérdés
Azt is megírhatod, hogy miért tartott csak addig. :)
2010. nov. 29. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

2 óra kb, elhívtam gumicukrozni meg hintázni de azt mondta gyerekes vagyok :Đ

24F :]

2010. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát kb. 1 óra. Első randi volt, de nem nagyon jött be a srác, és inkább a szemébe mondtam még akkor.
2010. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3 perc.... fészbukon bejelölt vékony volt stb aztán odajött egy 80 kilos malac és elküldtem a pi*sába... 15/f
2010. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát volt egy igen rövid maximum 25 perces volt.

A szituáció a következő volt: Egy szolid kis étteremben voltunk alig, hogy megérkeztünk rendeltünk és az ételt kihozták. Párperc múlva megcsörren a csaj mobiltelefonja és belemondja, hogy most nem ér rá majd este haza megy akkor találkoznak. Ekkor azt hittem, hogy a gyermeke hívta (hogy mikor megy haza anyuci) és abban a pillanatban betoppan a hölgy férje. A férj elkezd kiabálni a feleségével mert elvileg már nem egyszer történt ilyen.


Nos azóta elváltak illetve a hölgy azóta próbálkozott megint de nemet mondtam, nem vágyok egy ilyen nőre aki a férjével ilyen ocsmány dolgokat képes tenni.

2010. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0 perc else jött
2010. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0 perc :D "vakrandi" szerűség. elmondta hol lesz mibe lesz miről ismerem meg. Odamentem a közelbe, megnéztem s elindultam haza.
2010. nov. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0 perc, nekem is vakrandi szerűség. Cseteltünk egy weboldal csetjén és szimpatikus volt, képet is cseréltünk. Csakhogy ő valami idealizált képet küldött magáról, és az egész beszélgetés során nagyon laza, vagány srácnak tűnt, erre élőben egy kb 160 centi, 45 kilós srác várt agyonkopott répanadrágban, túrabakancsban és kockás ingben. Szóval a lehető legrosszabb, ami csak történhetett volna. Először csak az arca alapján sejtettem, hogy ő lesz az, aztán távolabb mentem és felhívtam, hogy megbizonyosodjam róla, és amikor felvette, akkor megmondtam neki, hogy sajnos kzbejtt valami és nem tudok ott lenni...
2010. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És még azt mondják a lányok, h a belső számít... :D
2010. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak: ez már a belsőröl is adott egy jellemet hogy nem a saját képét mutatta meg szval egyből hazugsággal indított
2010. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most nem is rád gondoltam, téged megértelek, hanem a többiekre, akiket az zavart, h csúnya a fiú.
2010. dec. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!