Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fussak vele össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fussak vele össze "véletlenül"?

Figyelt kérdés
Egy pasival szeretnék véletlenül összefutni,csak azért hogy lásson.De nem tudom hogyan.Egy városban lakunk,nem messze egymástól.Oda nem mehetek ahol lakik,mert ismerik a kocsim,ő is ismeri,(ez egy szálló jelleg,ahol többen is laknak),túl feltűnő,nem cövekelhetek le oda egész napra.A munkahelye és a szállása között ingadozik autóval javarészt,ez kis távolság.A munkahelye körül se jó,mert egy külső terület,nincs mellette bolt vagy hasonló.Nem jár szinte sehova,max.posta,esetleg Tesco de ez nem biztos,tankolni nem tudom hol tankol,nincs barátja akivel találkozgatna,szórakozóhelyre sem megy.Annyit tudok még hogy honnan szokott kaját rendelni,ezen kívül más nincs.Egyszerűnek tűnik,hisz itt van a közelemben,mégse tudom mit találjak ki hogy ne megrendezettnek tűnjön!Nincs valakinek ötlete?
2012. jún. 25. 15:32
1 2
 1/14 okoska31 ***** válasza:
Ha ismer személyesen, hagyj egy cetlit a kocsiján.
2012. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem megismerkedni akarok vele,ezt kifelejtettem.Ő a volt barátom,nemrég lett vége,de szeretném ha csak egy pillanatra is,de látna,ez fontos lenne.
2012. jún. 25. 15:36
 3/14 okoska31 ***** válasza:

Hát igen, ezt a lényegi részt kifelejtetted.

Fogytál jó pár kilót, és szeretnéd, ha kicsit sóvárogna utánad? Egyébként nem értem, hogy mi értelme lenne "összefutni" vele.

Vagy egyáltalán időt pazarolni erre az egészre.


Inkább keress egy másik pasit.

2012. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 okoska31 ***** válasza:
egyébként ettől még mindig tudsz üzenni neki a kocsin keresztül (cetlivel! nehogy kárt tegyél a kocsiban!)
2012. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék másikat keresni,most nem ez a lényeg.Tudom hogy ha látna,akkor beindulna nála a vezérhangya,így működik.Vele szemben van egy étterem/iszogatós hely,most jutott eszembe.Talán néha betérjek oda?Bár az is feltűnő:)
2012. jún. 25. 15:42
 6/14 A kérdező kommentje:
Kocsit kihagynám,mert őrzött parkoló a szállás előtt,a rendőrökkel vitetnének el:)
2012. jún. 25. 15:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Menj kutyát sétáltatni, esetleg vidd el rokonok/ismerősök gyerekét valahová és menj velük arra abban az időben, mikor hazaér, vagy egyszerűen sétálj arra valamelyik haverral.
2012. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 okoska31 ***** válasza:

Most mit akarsz tőle? Újra összejönni?


Nem vagy egy kicsit erőszakos spiné, akivel nem véletlenül szakított a pasi, és nem véletlenül vitetnének el a lakása elől a parkolóból rendőrökkel?

2012. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát, én értem miért akarod hogy lásson, de az a baj, ha enélkül nem hiányzol neki akkor ha lát egy kicsit sem fog teperi szerintem. Na meg a kérdés az, hogy össze akarsz vele jönni, vagy csak azt akarod hogy teperjen kicsit?

Egyébként ne kocsival, hanem gyalog sétálgass a háza környékén. Mondjuk szedj valahonnan egy kiscicát és tegyél úgy mint aki ott találta a háza közelében és ott simogatná. Így az sem feltűnő ha hosszabb ideig ott maradsz.

2012. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Minden vagyok,csak nem erőszakos.Egy pillanatot akarok,ebben semmi erőszakosság.A kocsival kapcsolatban meg azért írtam amit írtam,mert az magánterület, a parkoló is,oda nem lehet csak úgy besétálni,rögtön megkérdeznék mit keresek ott.Vele szemben van egy sportolásra alkalmas terület is,lehet hogy fogok egy kisgyereket és odacincálom..:D
2012. jún. 25. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!