Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek jó ötlet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek jó ötlet? Ti örülnétek ilyesminek?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal aki nagyon megtetszett nekem, és arra gondoltam, hogy amikor legközelebb találkozunk meglepem valamivel, valamivel amiből látszódik hogy tényleg érdekel és odafigyelek rá. Süteményt akarok sütni neki, és szeretném megtudni, hogy mit gondoltok erről az ötletről. Szóval szerintetek örülne ilyesminek egy lány, vagy inkább hanyagoljam a sütést?


24F


2012. jún. 25. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem fogyózik akkor jó ötlet. Ha igen, akkor sértésnek is veszi.
2012. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én fogyózom de nem venném sértésnek, max sajnálnám, hogy nem tudok rendesen enni belőle.

amúgy aranyos gesztus :D

18L

2012. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát sütni inkább a lányok szoktak a pasiknak,inkább vigyél virágot szerintem.Persze én örülnék,szeretem a sütit.
2012. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én viszont a virágnak nem örülnék
2012. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a baj a virággal?
2012. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyálas, gagyi és elcsépelt... nem az én stílusom. egyáltalán nem imponálna, sőt... szerintem inkább utal arra, hogy a pasinak semmi egyedi ötlete nincs és hogy nem érdekli mit ad, mint arra, hogy mennyire figyelmes..
2012. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki. Mindennek örülök ami arról árulkodik, hogy figyelmes vagy hozzám.

Bárcsak mindig ilyenek lennének a pasik, nem csak addig, amíg udvarolnak...


28/N

2012. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!