Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne kellemetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne kellemetlen?

Figyelt kérdés
Az a fajta srác vagyok mások véleménye szerint a külsőm alapján akiről a többség azt hiszi minden csajt megkaphat és ezt ki is használja, és mindig más lánnyal van. Na a én teljesen más vagyok. Nem csajozok, nem is kell barátnő, szeretek egyedül lenni. Barátnőm még nem volt és szűz vagyok. Mennyire lenne kellemetlen, ha minderre egy kapcsolatban derülne fény?

2012. jún. 25. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél mindíg őszinte,hidd el sikert fogsz aratni.
2012. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egyáltalán nem lenne kellemetlen. Engem egy cseppet sem zavarna, ha egy jóképű és jó kiállású srác még szűz, mert szerintem azért a lányoknak is jelent valamit, ha a fiúja még szűz és vele csinálja először. Beszélgess majd vele erről, de szerintem paráznod nem kell, legalábbis nálam tuti nem kéne.
2012. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A normális lányok biztosan nem ítélnének el emiatt, aki szeret, annak ez nem nagy tragédia. Az a lényeg, hogy ne rögtön ezzel kezdd egy kapcsolat elején. Amúgy meg mindenkinek szüksége van több-kevesebb magányra, viszont nem tudom, hogy nálad ez milyen mértékű.
2012. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálam ez elég nagy mértékű, nem is maga a magány hanem a szabadság igénye.
2012. jún. 25. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:

A szabadság igénye el fog múlni ha megtapasztalod egy igazán minden tekintetben belevaló lány kedvességét,törődését.

Nekem ezt a lányt 30 éves koromban sikerült megtalálni.

Addig meg pfúúú ujujujujuj....

A betörhetetlen b.szóbika.

Most meg nem kell senki más.

Nem kell a szabadság, vele teljes a világ.

Sok sikert neked is a kereséshez.

2012. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!