Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki homoszexuális fiú, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki homoszexuális fiú, az 100% hogy idővel elkap egy nemi betegséget? Tehet ez ellen valamit?

Figyelt kérdés
Tudtommal sokkal nagyobb a betegség megszerzésének esélye mint nők esetében
2012. jún. 25. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vizsgálatok kimutatták kedves utolsó, hogy bár most több azok száma, akik melegek és Hív pozitívak, de évről évre több heteró kapja el, mint meleg. Mert úgy gondolják, hogy áhh nekik nem árthat, mert nem melegek. És igen, a melegek egyre felelősség teljesebbek ilyen téren.


Ha monogám kapcsolatban él egy meleg akkor nem lesz beteg. És ilyen melegből is egyre több van.


22 meleg F.

2012. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nekem van meleg ismerősöm és teljesen normális , illetve körültekintő srác. mondta, hogy anális szexnél alap dolog, hogy kitisztítsák a hátsó bejáratot és erre van elég sok mód is, de általában gumit szokott használni és sok síkosítót hozzá. Szerintem ez egyértelmű dolog, ha valaki a hátsó bejáratot használja. Én pl szoktam barátnőmmel úgy is csinálni, ezért vagyok én is körültekintő.


Meg mesélte a srác, hogy egyik meleg haverja körülmetéltette magát, mert az csökkenti az esélyét a betegség kialakulásának anális szex esetében.

2012. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!