Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne szeressen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne szeressen belé?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm tényleg jóba vagyunk.Van egy srác aki tényleg tetszik én is tetszek neki.De félek ha megismeri a barátnőm bele szeret, megtetszik neki.Már volt már ilyenre példa.Beszélni nem tudok vele.Olyan válaszokat szeretnék aki tényleg megérti a helyzetem.Gondoltam arra is, hogy a fiúval beszélek az jó ötlet lenne(?)A lánnyal nem tudok beszélni nem nagyon érti.Értelmesek írjanak ne pedig faragatlan,éretlen nem ki fejlődőt emberi lények mert ez nekem tényleg fontos!
2012. jún. 26. 01:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a legjobb módszer az lenne, ha folytatnád az ismerkedést a fiúval. Beszélgessetek, kedveljen meg még jobban, legyetek barátok. A barátnődet meg egy ideig még ne mutasd be.
2012. jún. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"A lánnyal nem tudok beszélni nem nagyon érti"


Mi az hogy nem tudja megérteni?Mondd el neki hogy legyen szíves de ne csapja le a kezedről azt a srácot,ha meg mégis megteszi akkor tényleg "igaz barátnő"

2012. jún. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy lecsapja a kezéről, de attól még a srác beleszerethet. Nekem is volt ilyen "barátnőm", aki sportot űzött abból, khmm... jó benyomás tegyen a férfiakra (nagyon diszkréten kifejezve), és ez nem csak az aktuális barátomra vonatkozott, hanem a család férfi tagjaira is. Ez enyhén szólva undorító. Lehet, hogy a kérdező barátnője nem ilyen, ezesetben a fiúval kell annyira bizalmas kapcsolatot kialakítani, hogy ne kelljen ilyesmitől tartania. Ha meg nincs meg az a nagyfokú bizalom, akkor amúgy se lenne jó a kapcsolat, barátnőtől függetlenül. Szóval én is csak azt tanácsolnám, kedves kérdező, hogy egyelőre ne mutasd be a barátnődet, csak ha már a sráccal kicsit közelebb kerültetek egymáshoz, és már nincs benned a félsz.
2012. jún. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vagy pedig rábízod magad a sorsra, és bemutatod most, vállalva, hogy a srác a másik lányt választja.
2012. jún. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok 13?


Ha elmegy a másik lánnyal, Téged úgyse szeretett, ha meg nem szeretett, minek megtartani?

2012. jún. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, igazad van, csak hát tiszta fejjel könnyebb gondolkodni, a kérdező meg nyilván szerelmes, neki nem olyan könnyű, mint egy kívülállónak megítélni a helyzetet. És hát az ember szokott néha féltékeny lenni, akár okos dolog, akár nem. :)
2012. jún. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Értelmesek írjanak ne pedig faragatlan,éretlen nem ki fejlődőt emberi lények"


Idióta...

[link]

2012. jún. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Idióta..."


[link]

2012. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én átérzem a helyzeted, azaz inkább átéreztem. Megismerkedtem egy fiúval, akit nagyon megszerettem, de féltem bemutatni a barátnőmnek. Nem arról volt szó, hogy nem bíznék a barátnőmben, de én elég átlagos külsővel rendelkezem, a barátnőm viszont gyönyörű, szőke hullámos haj, nagy kék szemek, szóval gondolhatod mennyire paráztam, mindig ő kellett a pasiknak. Így sokáig nem is mutattam be egymásnak őket. Én már a fiú összes barátját megismertem és már cikinek éreztem, hogy a legjobb barátnőmnek még nem mutattam be, úgyhogy végül félve, de túlestem rajta. ÉÉÉs nem kellett volna paráznom, egyáltalán nem volt semmi. Mondta hogy hogy egész aranyos, helyes csaj, jóban vannak, de engem szeret és most már tudom, hogy hiába vannak nálam sokkal szebb lányok ő kitart mellettem. Szóval jobb ha túlesel rajta, ha tényleg te tetszel neki, akkor nem fog a barátnődre hajtani. Ha meg a barátnődben nem bízol, akkor ott baj van, nem igazi barátnőd.
2012. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

én 15 éves vagyok a "barátnőm" is de ő is inkább olyan hogy

aki megtetszik neki azt megszerzi

2012. jún. 26. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!