Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen legyen egy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen egy 14 éves lány, hogy egy 16 éves fiú bele szeressen?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem minden fiú egyforma, de úgy kb. milyen kéne legyek?Inkább a vékonyakra figyelnek fel, a velük egykorúakra, vagy a fiatalabbakat is észre veszik? (Nagyon tetszik egy fiú, és azt szeretném elérni, hogy ne kislányként nézzen rám!)
2012. máj. 28. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kurv@ ne legyél.
2012. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kivagy már fejlődve?? (van melled...stb???)
2012. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
k**va nem leszek! 2. igen:P de kissé alacsony vagyok...
2012. máj. 28. 21:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl 16 vagyok és az a lényeg hogy túlsúlyos(1-2 kg max) ne legyen meg valami fogjon meg benne(általában az arc+szem) és legyen komolyabb mint a kora mert korán erő vagyok és ezért még komoly kapcsolatom nem is volt
2012. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, nem is vékony(kb.normális testalkatú).Van humorérzékem, aranyos vagyok,kékszemű,mosolygós.És komoly kapcsolatot szeretnék, nem hetente váltogatni a pasikat.
2012. máj. 28. 21:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Legyen komoly és szép,jó alakú,hogy legyen esélye.Talán leírhatnád honnan ismered stb. hátha az alapján többet tudunk segíteni
2012. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
egy faluban lakunk.ma egy rendezvény alkalmából volt esélyem kicsit a közelében lenni.úgy látom, hogy más lány tetszik neki, szóval nem hiszem, hogy sok esélyem lenne.Valami olyan ötlet kéne, amivel gyorsan tudnék hatni rá.ha nem tudtok ilyet mondani, akkor olyan tippeket mondjatok, amivel elfelejthetem minél hamarabb.Légyszi!!
2012. máj. 28. 21:55
 8/12 A kérdező kommentje:
ja és igényes, tiszta vagyok
2012. máj. 28. 21:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Az legyél aki vagy! Úgy ismerjen meg Téged, ne pedig álarccal, annak semmi értelme.

Legyél csinos, és ha találkoztok beszélj vele, pl hogy láttad a rendezvényen.. De ne nyomulj, mert akkor elijeszted.

2012. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Ejh az ilyen kérdések de elszomorítanak. Kedves kérdező. Valójában mit szeretnél? Hogy beléd szeressen, vagy hogy egy olyan lányba szeressen bele, aminek kiadod magad? A válasz olyan nagyon egyszerű. Add önmagad, legyél önmagad, ha beléd szeret, akkor úgy fog szeretni ahogy vagy, ha pedig nem, akkor nem is érdemes vele foglalkozni. És most jön a sablon szöveg, ami már gondolom a könyöködön jön ki, hogy 14évesen még ne magyon reménykedj világmegváltó lovestory-kat... Az pedig hogy ne kislánynak nézzen, kicsit furcsa kívánság, ugyanis az a fiú agyilag 2-3 évvel fiatalabb nálad. (ebben a korban a srácok kicsit lemaradnak, lásd: biológia óra). Summa summarum: Mindig, és MINDIG legyél önmagad, sose akarj magadon változtatni SENKIért... :)
2012. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!