Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem neki ha igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki ha igy tesz mindig? Pl :néz. és a továbbiak lent!

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek ti voltatok már ugy csajok/ pasik hogy nézetetek egy bizonyos fiura vagy csajra és rátok msoylgot többször is és az aki rátok mosolygott megtettszett nektek is de akkor olyankor mivan?? mert velem az történt hogy egyszer a gimibe jöttem le a lépcsön arra a bizonyos fiura néztem és ö is rám nézett mer nekem is tetszik az tény és akkor ö beszélgetett az oszt.társammal és rám mosolygott miközben beszélt ...Másik eset : többször rám néz figyel és mikor nekem lyukas órám volt akkor azon az emeleten voltam ahol neki volt órája és én ott ültem fent az emeleten de már jött a tanrjuk és még elötte elment vhová sztem direkt nem tudom biztosra ..de mikor jött vissza összenéztünk . Sok ehhez hasonlo eset volt hogy rám nézett pl: mikor jött suliba reggel vagy ment haza akkor is ..Szerintetek tetszem neki mer nem tudom biztosra mért van ez ????? fiuk / csajok segitesetek

lány/15éves vagyok


2012. jún. 26. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem felkeltetted az érdeklődését. Nyugodtan mosolyogj vissza, érteni fogja hogy van nálad esélye.
2012. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi hát próbálok majd csak sajnos már vége a sulinak de majd szeptembertöl remélem jobb lessz minden :)
2012. jún. 26. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!