Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire reális visszaigazolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire reális visszaigazolás a kinézetemről, ha pl chatrouletten kb mindenkinek tetszem?

Figyelt kérdés

Mellesleg olyan fiúk mondják rám,hogy szép vagyok stb,akikről azt gondolnám,hogy életükben nem állnak szóba,egy ilyen ronda lánnyal,mint én..

Tudom,hogy ez csak egy hülye oldal,ahova leginkább csak melleket meg p*ncit mennek nézni és gondolom ha már látnak egy kevésbé ronda lányt,rögtön rávetik magukat.(még a nagyon jó pasik is)

Vagy nem teljesen így van? Azért kérdem,hogy mennyire lehet reális:-)

igazából azért is szoktam feljárni néha,mert önbizalmat ad,és nyelv gyakorlásnak sem utolsó(persze ha találok végre valakit,aki szintén csak beszélgetni akar:D)


2012. jún. 25. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
A kamera torzít.
2012. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
esetleg küldenél magadról képet privátban?
2012. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

bocsi,nem küldök képet.

amúgy igen.. sajnos a kamerában sem úgy nézek ki,mint élőben:(

2012. jún. 25. 14:41
 4/10 A kérdező kommentje:

privát kérdezőnek válaszolván:

azért szoktam feljárni néha arra az oldalra,mert -mint ahogy már írtam a leírásban- önbizalmat ad és gyakorolhatom a nyelvet. na meg szeretek külföldi emberkékkel beszélgetni:)

2012. jún. 25. 14:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Chatroulette-en az emebrek 99,9%-a fiú, és ha bármilyen, hangsúlyozom bármilyen nőnemű lényt látnak, azt szépnek, vonzónak, szexinek mondják.

Summa summarum: nem reális, egy kicsit sem. Próbálj meg elszakadni a virtuális világtól.

2012. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

na tudtam én,hogy valami nem stimmel:D

2012. jún. 25. 15:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezen a bizonyos oldalon minden lánynak azt írják hogy milyen szexi, milyen vonzó .. milyen szép! de te is tudod hogy mit akarnak látni;D ezért csinálják. -.-"
2012. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jajaa :D csak azt gondoltam,hogy egy igényes,jól kinéző fiú nem akar többet látni belőlem,ha egy okádék vagyok:D
2012. jún. 25. 15:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Aki az interneten nézeget lányokat, az jó eséllyel önértékelés gondokkal küzd (még ha objekív szemmel jól is néz ki), vagy pedig virtuális "skalpokat" gyűjtöket - ott meg nem számít a kinézet.

Mindazonáltal persze lehet, hogy jól nézel ki, de így, az interneten nem fogod tudni ezt megállapítani.

2012. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2012. jún. 25. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!