Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek arra hogy egy találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek arra hogy egy találkozásból beleszerethetsz valakibe?

Figyelt kérdés
Nem az első látásra szerelemre gondolok, hanem amikor beszélgettek is meg minden. Én eddig úgy gondoltam hogy nem lehetséges, mégis úgy érzem megtörtént velem...
2012. jún. 26. 21:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat abba*
2012. jún. 26. 21:51
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogyha megtörtént veled, akkor nem értem a kérdést.
2012. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ASOT ***** válasza:
igen akkor már lehetséges.
2012. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze lehetséges hogy megtalálsz benne elsőre olyan dolgokat amiket másban eddig nem, de egy találkozóból még közel nem ismered annyira késsőbbiekben ha jobban megismered és a hibáit is megszereted akkor az igazi
2012. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mások tapasztalatára vagyok kíváncsi :) a kérdést is így tettem fel. amúgy csak azért mert bizonytalan vagyok, mi van ha csak "bebeszélem" magamnak...
2012. jún. 26. 21:53
 6/11 ASOT ***** válasza:

döntsd el!


Tetszik neked??

várod a válaszait?

jó volt vele lenni?

várod h találkozzatok újra?

2012. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát erre mind igen a válasz :S Csak alapvetően tudom róla hogy sem erkölcsileg sem sehogy nem tekinthető jó embernek (ő maga mondta hogy erkölcsök neki nagyon nem számítanak) és gyakorlatilag nyilván való hogy ezzel csak megszívhatom. Sosem volt hogy rögtön ilyet éreztem volna valaki iránt, most meg pont a legrosszabb emberhez kezdek vonzódni?
2012. jún. 26. 21:58
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem elöször csak megtetszik az a személy és csak azután szeretsz bele
2012. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ASOT ***** válasza:

akkor ezek szerinte ez az egész csak egyoldalú!

Ha ez így van ahogy írtad...akkor viszont a válaszom, hogy NE!

2012. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát azt sem lehet így konkrétan mondani hogy teljesen egy oldalú. Inkább én mondanám azt hogy úgy érzem nem sülne ki belőle jó. Mégsem tudom elnyomni ezt az érzést...
2012. jún. 26. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!