Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek lett már kapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek lett már kapcsolata véletlen találkozásból?

Figyelt kérdés

Ezt úgy kell érteni, hogy mondjuk van egy elintézni valód, de te külső tényezők hatására nem tudsz odaérni időben ahová kell, és akkor BUMM... megtörténik a "csoda".


Volt már így valaki? Tart esetleg még a kapcsolat?


2012. febr. 27. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

egyszer eltévedtem Budapest 13. kerületében....aztán 1 14 év körüli kis csaj elkezdi merre mész szépfiú....mondom keresem ezt és ezt a helyet. kérdem tudom, h hol van erre ő szoktál te füvezni mondom nem és szex vagy francia érdekel nem sok 2000....elgondolkodtam és majdnem belementem.... kis hijja volt....de aztán mégsem.


elkísért és elköszöntünk....már bánom, h nemet mondtam.19f

2012. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ez így úristen :D 14éves és 2000-ért szopni akart :D
2012. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Velem még nem történt ilyen, de nagyon klassz érzés lehet! :)
2012. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én véletlenszerűan találkoztam a párommal a villamosmegállóban:)

későn mentem haza a suliból mert ofőmmel beszélgettünk és anyukám hívott ,hogy na mostmár menjek haza és a villamosmegállóban egyszercsak találkozott a tekintetünk,visszaszállt utánam és leszállt ott ahol én aztán egy darabig csak ment és végül megszólított,telefonszámot cseréltünk és két napra rá randiztunk,azóta együtt is vagyunk hálistennek.(két éves a kapcsolatunk)

2012. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen:)Városnapok voltak, véletlenül találkoztunk. Csak 2 hónapig tartott,de nem bántam meg,mert szép nyár volt:)


15/L

2012. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
( utolsó vagyok, amúgy 19L és 34F)
2012. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
vagyis u.előtti:)
2012. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Volt több is. Például nyáron fél liter abszint hatására nem tudtam időben észrevenni hogy nem a fehérvár fele tartó vonatra ülök fel, így sikeresen eljutottam Széplak-alsóra , Szabadisóstó helyett. Ott találkoztam egy lánnyal, és megtörtént a csoda. Sőt, fél óra múlva már kapcsolatban is voltunk, mármint fizikailag. De sajnos egy hét után el kellett búcsúznunk, mert Nyíregyházán lakik a csaj.
2012. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Első, szerintem a kérdező nem ilyen jellegű "csodákra" gondolt... :DD


Velem történt már ilyen amúgy. Bár szerintem kicsit morbid:) Most télen történt:

Mentem hazafelé, egyszer csak egy lány elsietett mellettem. Olyan szép volt, legszívesebben utánamentem volna, de persze nem volt hozzá merszem:) Aztán egyszer csak megcsúszott a jégen. Kicsit vicces volt, de aztán láttam hogy nem bír felkelni. Na mondom f@sza....

Odasiettem, megkérdeztem mi a baj ő meg mondta, hogy nem bír ráállni a lábára. Szóval mentünk a kórházba stb amit csak el tudtuk képzelni. Miután ellátták meg minden, ottmaradtam vele, amíg szülei nem jöttek..

Mikor jobban lett, találkoztunk. Azóta együtt vagyunk :))

2012. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Hát véletlenek nincsenek...

De én Fejér megyei vagyok, és mentünk osztálykirándulásra, Nyíregyházára, és ott egy boltba találkoztam egy sráccal, aki elkezdett velem beszélgetni, kérdezte, honnan jöttünk stb stb, majd elkérte a számom, és a nevem, sokat beszélgettünk ezután. 1 év múlva mindketten Budapestre költöztünk, és elkezdtünk egymással járni.

Én 16 ő 18 éves volt. Azóta is együtt vagyunk, több mint 10 éve házasok, 2 babával.

2012. febr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!