Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ajánlanátok magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ajánlanátok magatokat fel egy tanárnak, amikor egy jó jegyért szexuális szolgáltatást nyújtanál?

Figyelt kérdés

Nem kérek erkölcsi prédikációt, sem "inkább tanuld meg"-et, hanem olyan lányok/nők véleménye érdekelne, akik már elgondolkodtak rajta, esetleg tettek is hasonlót, vagy hallották h az ismerősének ismerőse ezt csinálta... Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, milyen jelzésekkel, tettekkel lehet utalni a tanárnak arra, h nyitott vagyok az efféle üzletre.

Itt minden névtelenül megy, szóval nyugi...



2012. jún. 26. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Inkább tanuld meg...
2012. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindent a cél érdekében..., de ez már sok! Ha ezt megtudják rólad, akkor a normális srácoknál egy életre elvágod magad! Okosan!
2012. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus segghülye p*csa, aki a külsejével akar eredményeket elérni mert máshogy nem megy neki :DD
2012. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hívd el kávézni.
2012. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Oké, az emberek 90%-a erkölcscsősz, vagy csak maga előtt is titkolja, h néha bűnös dolgokra gondol. Nekem ez nem jelentene semmilyen lelkiismereti problémát, a tanár még külsőleg/belsőleg is bejön, és tudom, hogy az anyag a későbbiekben nem fog kamatozni a munkám során... szóval, esetleg olyan hozzászólást is kaphatnék, aki már gondolkodott a dolgon?
2012. jún. 26. 22:39
 6/17 anonim ***** válasza:
célozgass, finoman kétértelmű megjegyzéseket teszel neki
2012. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hozzáfűzném, h nem tartom magam szépnek, maximum az arcom és a melleim említésre méltók, és úgy tűnt, a tanárnak is megakad rajta a szeme, másrészt szeretne a kedves hozzászóló olyan "hülye" lenni, mint én. Nem orvos akarok lenni, szóval nem emberi élet fog rajta múlni, ha nem tanulom meg, de ettől függetlenül hidd el, senki se szeretné ezt tanulni, amit jelenleg nem értek. És a "kávés" már egy jó ötlet, eddig én is eljutottam, bár személyes konzultációt beszéltünk meg, szóval kettesben leszünk az irodájában. Hogyan tovább?
2012. jún. 26. 22:43
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Hogy te milyen ge<ibuta lehetsz!
2012. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
és nagyképű
2012. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Amit nemrég nálunk is megcsinált egy kollegina. Bepróbálkozott nyíltan, a tanár elhajtotta, és akkor megfenyegette, hogy szexuális zaklatással vádolja be. Ma Magyarországon szinte elég a nő szava ilyen helyzetben. Ha el nem is ítélik a tanárt, de többet munkája nem lesz.
2012. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!