Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Azt mért nem bírják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Azt mért nem bírják a fiúk egy lányban ha a lány erősebb nálluk egy kicsit?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 00:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Például helyesírásban?
2012. jún. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam biztos nem
2012. jún. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mert nem érzem azt hogy tudnám védelmezni a lányt...
2012. jún. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel semmi problémám.


pl: attól, hogy a barátnőm harcművész, még nem fogom úgy érezni, hogy kevés vagyok hozzá.


Gondolom az elemi ösztönök miatt van ez, vagy is a férfi kötelessége, hogy megvédje a nőt.

És itt nem sovinizmusra kell gondolni!

2012. jún. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A lány attól is nőies, h nem annyira erős mint egy férfi. ha a lány erősebb, akkor a férfi nőiesnek érezheti magát mellette.

és tényleg, ne legyen erősebb, hiszen én vagyok a férfi.

2012. jún. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miben erősebb? Biztos találni olyan dolgot amiben a férfi lesz a jobb.
2012. jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Itachi04 válasza:
Szerintem azért nem bírják mert azt akarják a fiúk,hogy felnézzenek rájuk ez a másik amiért a magas nőket se bírják annyira.Meg azért szerintem csak a fiú akarja,hogy segítséget kérjen tőle a lány nem fordítva (pl.:nem bírja kinyitni a befőttes üveget,és neked kell kinyitni; azért ha ez fordítva van akkor kicsit kínosan érzed magad nem ?)
2012. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jó de arról nem én tehetek, hogy sokat sportolok és ettől megerősödtem és manapság a fiúk 70%-a nem csinál semmit csak otthon facebookozik egész álló nap pedig nem történik rajta semmi különös amit ne lehetne kihagyni és egy órát nem képesek rászánni, hogy például elmenjenek futni vagy egy kevés felülést csináljanak vagy esetleg elmenjenek sportolni valamit.
2012. jún. 28. 02:30
 9/14 anonim ***** válasza:
Neharagudj, de a futás az kardio edzés. Attól megrősödni nem fog a srác, maximum a lába.
2012. jún. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha figyelted volna a szöveget az csak EGY példa volt. Bármi mást is leírhattam volna.
2012. jún. 28. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!