Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől tartják a fiúk szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől tartják a fiúk szépnek azt a lányt aki a többi lány szerint nemis szép? Mi tetszik a fiúknak egy lányban, és mitől lesz szép?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen egyéni.
2012. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a lányok által átlagosnak vagy rondának tartott lány is lehet szép. mitől lesz szép? meglátom, s rögtön megfog benne valami. a mozdulatai, a mosolya, a haja, ahogy beszél, testtartása...ezek mind hozzájárulnak
2012. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A többi lány szerint nem is szép...

Irigységről hallottál már?:) A lányok hajlamosak.:)

2012. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
90%

Manapság a lányok kollektíven azt a lányt tartják rondának stb aki valójában szebb náluk. Csak magukkal hitetik el, hogy nem szép de a srácoknak ettől még tetszeni fog.

Másrészt bármennyire hihetetlen de nekünk srácoknak sem csak a külső a fontos hanem a benső értékek is.

2012. febr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak manapság van ilyen. Egyszerű evolúciós pszichológia, mindig is létezett. Amúgy tényleg relatív.
2012. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszolóval értek egyet.
2012. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Ez olyan, hogy lehet, hogy a srác felé hatalmas kisugárzása van a csajnak, oda van érte, úgy vonzza, és akkor nem érdekli más véleménye.

A másik, hogy a csajok rendkívül irigyek, nehezen ismerik el, ha náluk szebb/egyáltalán szép a csaj.

2012. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Angelina Jolie, vagy Dukai Regina szép? Nő létemre egy csomó nőt tartok szépnek, sőt százszor szebbnek magamnál. Egyáltalán nem fáj, hogy vannak nálam népszerűbbek, szebbek, csinosabbak. Viszont ezt a két nőt egyáltalán nem látom szépnek, akkor sem ha belepusztulok (nem mondom, hogy randák, de nem értem mitől lennének akkora ászok). Erotikus kisugárzás, vagy mi van bennük? Bevallom ezt női szemmel képtelen vagyok meglátni.

A kérdésre válaszolva, bár nem vagyok fiú:

engem sem áldott meg tökéletes külsővel a jó sors, de valahogy mindig akadtak udvarlóim. Állítólag erős a kisugárzásom. Meg nagyok a melleim:D És néha kedves is vagyok. Olyankor van, hogy mosolyra görbül a szám.:D Lehet, hogy ez tetszik nekik. Vagy a fura észjárásomra gerjednek.

Fene sem érti. Kár ebbe belebonyolódni:D

2012. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!