Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmélkedés egy érzésről....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmélkedés egy érzésről. Kinek mi a véleménye? Mit tud hozzáfűzni, hozzárakni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem. Van egy érzés, ami ha át jár téged...Úgy érzed bármire képes vagy, kész vagy bármit megtenni. Olyan energiát ad neked, amit más nem. Feltölti az embert, és ez nagyszerű.


Bennem ezt az érzést a zene indítja meg, persze amelyiket szívesen hallgatom. Kinek más: Rengeteg műfaj van, én személy szerint a klaszikus zenét szeretem. Belőlem az ilyen zenék idézik elő ezt az érzést, azokon belül is a filmzenék leginkább. Miközben hallgatok egy HArry Potter soundtrackot (Akármennyire is komolytalan, és nem illik ide, nagyon durván jó zenéje van). Szóval hallgatok egy ilyen filmzenét, amit szinfónikusok játszanak ugye, mellesleg én is zenét tanulok, és szeretnék ilyen helyen dolgozni, ezaz életem... Nos tehát ha hallgatok egy ilyen zenét, elmélkedek közben. A dinamikus zene hangzás hatására, jönnek ezek az érzések. Végig fut a hideg a hátadon, és közben arra gondolsz amire a legjobban vágysz. Én konkrétan a szerelemre gondolok. Nincs barátnőm(így hát kiderült a nemem is :D) ,de zenehallgatás közben úgy érzem magam mintha lenne, és az általam hallgatott zenével fejezem kiiránta, hogy mennyire szeretem. Szóval amikor hallgatom a zenét nagyon szép, és jó érzéssel tölt el, ha van valami zenekari állás részlet, esetleg a szám csúcspontja, tehát tetszik a zene ?katarzist? okoz biztos mindenkit ki ráz a hideg (de az jó) Leírhatatlan. Ha van pl. kiszemelt akkor mindezt vele teszed.


Minden filmben a zene alapozza meg azt az érzést, amit te érzel amikor nézed.Az Filmben éppen a zenéhez tartozó jelenetbe képzelem bele magamat és a lányt, aki iránt ezt érzem, mintha vágyódnék a szerelem után. Vagy háborús film vagy "hős" film. Az ilyen részletek okoznak nekem katarzist, amikor szinte kiszakad a bőröm annyira feláll rajta a szőr. :D, De ez nagyszerű...tényleg így betűköny keresztül nem tudom átadni, de biztos érzett már ilyet mindenki.


Ez nálam nem csak a filmzenéknél van így: Amilyen hangszeren játszom,arra is van írva sok szóló darab... szóval ezekbe is ezt képzelem bele. Mintha én játszanám, a szerelmemnek, aki nincs vagy nem az enyém, és ez feltölt lelkileg, hiába vágyódsz. Utána mindíg jó kedvem van, akármilyen roszz napom is volt.



2012. jún. 27. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyáltenger lábainál, s nyáltenger felette... :)
2012. jún. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én életemre inkább a Terminátor,vagy a Titanic feeling jellemző,nem a Mozart-os.
2012. jún. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sok sikert. :) De ezt inkább máshová szánd, mert ha nem ideillő a kommented, akkor akár ki is hagyhattad volna. Kár volt haver.
2012. jún. 27. 01:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt a bármire képes lennél dolgot javítanám. Helyette lehet inkább plusz önbizalom, mersz stb stb. Bocsi ha buggyantnak gondoltok, de nem gyakran filozofálok. :D
2012. jún. 27. 01:29
 5/7 A kérdező kommentje:
B@szki fáradt vagyok... szóval nem vagyok hülye,,, csak nem szoktam naponta filózni ilyenekről.
2012. jún. 27. 01:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a leírtakkal. Én is ilyeneket szoktam érezni bizonyos zenéknél :)
2012. júl. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tudom mire gondolsz. Csak nekem nem a szerelem jut eszembe, hanem filmes akciójelenetek.

Harry Potter zenékből nekem a Azkabani Fogolyé tetszik a legjobban. A Quiddith third year és a Buckbeak's flight a legjobbak :) A Two Steps From Hell-nek vannak még iszonyat jó zenéi. Meg az Eredetből a Mind Heist-ot is imádom :)

2012. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!