Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lennék a haveromba? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék a haveromba? :O

Figyelt kérdés

Tisztáznám már az elején, h nem vagyok meleg!

naszóval a lényeg. körübelül 4-5 éve ismerjük egymást. ugyanabban a baráti körben mozgunk, de ugy igazán jóba csak 1 éve vagyunk. de ugy tényleg jóban vagyunk. tehát sokat vagyunk együtt, megbeszéljük a csajügyeket, együtt bulizunk... ez eddig tök jó. de ugy 1 honapja észrevettem, h valami nincs rendben.. öhm. túl sokat gondolok rá.meg ugy általában szeretek vele lenni. ha más haverral van, és én nem vagyok ott, féltékeny vagyok, idegesit az egész helyzet.

valaki érti ezt? mert én nagyon nem.


2012. jún. 27. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

magában a barátságra is féltékeny lehetsz, hogy valaki más lesz a legjobb barátja...



De ha szexuális vonzódsz, akkor van csak homokos éned.

2012. jún. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
látszik hogy jó barátok vagytok! de egyet értek az előttem szólóval...
2012. jún. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első.basszadmármeg a bojleresedet.:DDD

második,harmadik. neem.nincs semmi szexuális vonzalom. nem is gondolkodtam még ilyenen.

2012. jún. 27. 01:27
 4/5 anonim válasza:

Basszus..én is ugyan igy vagyok..!

Ha van kedved irj privatot beszelgethetnenk ilyenekrol!: )

2012. jún. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez önmagában semmit sem jelent.
2012. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!