Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "legjobb" haveromba szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "legjobb" haveromba szerelmes lettem, mit tegyek? Először is ő akarta, amikor meg nagyon bele szerettem, már semmit nem akart! Megmondta, hogy eddig sem volt benne biztos. Akkor miért csinálta? Még mindig szeretem!

Figyelt kérdés
A másik legjobb haverom és a legjobb barátnőm szerint felejtsem el őt, nem érdemel meg, mert kihasznált. Valamikor sírok miatta. Arról van szó, hogy én haverilag elhívtam cirkuszba és jött a másik haverom is, mert őt is hívtam, de már előtte elkezdett nekem bókolni, és volt olyan, hogy megpuszilt, csak úgy. És a cirkuszba, mondta, hogy legyen valami köztünk, még bizonytalan voltam. Fogtuk egymás kezét. Elmondtam neki másnap, hogy-hogy érzek. Erre ő a szemembe megmondta, hogy ő nem tudja, hogy fontos-e a barátságot tönkretenni. Majd eltelt 3 nap, elmentem haverom bulijába. Ő is ott volt. És akkor voltunk, olyan kb. 10-en a bulin. 3 fiú volt vele együtt ott. Először nem szólt hozzám, csak mikor a másik legjobb haverom rászólt, hogy-hogy bánik itt velem, de először én is jeleztem felé, hogy haragszom ezért rá. Utána táncoltunk minden, és akkor egyszer csak megszólalt, hogy beszélhetnénk. Erre átmentünk a másik szobába és mondta, hogy ő nem akarja tönkretenni a barátságot, meg ő bizonytalan stb... Kimentem a szobából és mondtam a haveromnak, hogy mi volt.( A konyhába voltunk). Erre bejött odafordultam felé és látta, hogy szarul vagyok miatta. Erre odajön hozzám szájon puszilt, majd a nyakamra és megölelt és belesúgta a fülembe hogy sajnálja. Nah ezután leittam magam minthogy ő is tette. Rámászott egy csajra akivel én is jóba lettem. Szinte majdnem bőgtem. Erre haverom rászólt, hogy vegye észre magát meg minden, de nem nagyon hallgatott rá. Vasárnap eljött hozzám, a haverommal, akkor már semmi jelét nem vettem, hogy valamit is akar vagy valami. Később 1 hét után megtudtam, hogy összejött azzal a csajjal, aki elvileg a barátnőm volt. Valamennyire összetörtem, és ha meglátok róluk egy képet, olyan mintha a szívem összetörne. Azóta is én köszönök neki ő nem köszön, csak nagyon néha, meg már nem is nagyon beszélgetünk. Meg, ha beszélgetünk is megkérdezi, hogy van-e valakim. És ő nem akarta tönkre tenni a 10-11 éve tartó barátságunkat.
2011. febr. 4. 18:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez a buli Novemberbe volt. És ő már előtte Október közepe után kezdett velem másképp viselkedni. December közepe fele szinte teljesen megszűnt a barátság. :S
2011. febr. 4. 18:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerinted ki olvassa ezt neked végig? :)
2011. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aki szeretné! Mert ha elolvasnád akkor rájönnél, hogy miért írtam ilyen sokat! :)
2011. febr. 5. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:
fogalmazd meg rövidebben ugy elolvasnám
2012. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!