Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti is észrevettétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is észrevettétek, hogy a facebookon nem lehet egy ismeretlen lánnyal sem ismerkedni, mert mind elutasít vagy olyan kis beképzelt, öntelt buta liba, hogy nekem megy el a kedvem, hogy tovább ismerkedjem vele?

Figyelt kérdés
Eloben is csak az elutasitast kapom. Nem nezek ki jol, de azt mondjak, hogy a hatarozottsag fontosabb meg a jo kusugarzas. Akkir miert nen irnak vissza?
2012. jún. 20. 08:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted?

Túl erőszakos vagy. És mint írtad, a kisugárzás a lényeg. Mit sugárzol? Hogy aki nem válaszol, az beképzelt liba, ezt megérzik. Amúgy meg, pont az a normális, aki nem jelöl vissza fűt-fát, ismeretlent !!!

2012. jún. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem radioaktív kisugárzásom van

mégis kerülnek az emberek :/

2012. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
En nem jelölök be ismeretlen emberkeket meg pl ha ismeretlen lanykak jelolnek be akit azt sem tudom kicsoda meg foleg h meg latom hog vgy 200 km re lakik tollem akk x elem kifele ha kar valamit majd ram dob 1 mailt es kesz en ilyesmin nem eszem magam xD 23 F nem vagyok ismeros függö :D
2012. jún. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem írnak, mert nem ismernek téged. Megint eszembe jutott ez a kép:


[link]

2012. jún. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
aaa mekkora kep xD
2012. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

Figyelj!


Csak gondolj bele, hogy hány fiú/férfi jelöli be nap mint nap a lányokat... hány zaklatja, írogat neki, bókol... és ezért a mai lányok nagy részének az egoja a magasban van.

Ha bejelölsz egy gyönyörű lányt, akkor valószínű, hogy nem te vagy az egyetlen aki így tett, tehát te is ugyan az leszel az ő szemében mint a többiek: az ismerkedni akaró...

21/F

2012. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

nincs faszbukom

élőben szoktam ismerkedni

van egy csinos bnőm

erre varrjál gombot, ki a fene érti ezt? :D

2012. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. azért rázom le az ilyeneket, mert már rohadtul elegem van a nyomulós szerencsétlenekből, akik facebookon próbálkoznak :D Legyen már életed... :D Miért olyan nehéz kiszakadni a krva facebookból? Eszedbe se jut élőben próbálkozni?

Rohadt idegesítő ám, mikor rászállnak az ember lányára, állandóan írogatnak neki... Ha finoman próbálom megértetni velük, hogy nem akarok ismerkedni, nem veszik a lapot, ha konkrétan megmondom, akkor beképzelt liba vagyok. :D

18/L

2012. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a kisugárzás fontos: élőben! Engem a pasi varázsoljon el a személyiségével, ahogy velem bánik, ahogy rám néz, ezt a neten keresztül esélye nincs megtenni, mindenképpen jelen kell lenni hozzá fizikailag!

Szóval nem azt értjük határozottság alatt, hogy mindenkire rányomulsz! Élőben sem! Apró lépésekben kell elvarázsolni minket! :D

2012. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

Blablabla lányok!


Én élőben is tolom az ismerkedést a lányok mégis ugyanúgy lekoptatnak, mint a kérdezőt a f@szbukon. Felszínes, hatalmas igényű istennők ezek!

2012. jún. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!