Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a problémám, hogy a fitymám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problémám, hogy a fitymám reggelre teljesen összeszáradt? A többit lent.

Figyelt kérdés
Szóval félálomban már éreztem,hogy viszket a makkom,ezért dörzsölgettem,morzsolgattam ruhán keresztül,hogy megenyhüljek.Aztán egy tíz perc után csak felébresztett teljesen és gondoltam szemügyre veszem.Pelyhüdt állapotban a fitymám túllóg a makkomon és most a túllógó rész teljesen össze van száradva.Hátrahúzni egyáltalán nem bírom,a vizelés is spricckol össze-vissza,gyakorlatilag nem tudom kordában tartani.Amennyire beláttam előbőröm alá,csak egy piros pattanásfélét látok,talán az viszket annyira.Erekciónál pedig pokoli kínnal jár a dolog.Próbálom magamnak enyhíteni úgy,hogy egy pohár hideg vízbe lógatom,hogy legalább a viszketés alábbhagyjon.Most próbáljam meg a fájdalom ellenére erőből hátrahúzni?Vagy mi tévő legyek? Ja,és este még semmi baja nem volt,még vertem is.

2012. jún. 27. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
morzsold szét és olyan leszel mint akit metéltek.
2012. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán valami fertőzés. Urológushoz vele.
2012. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ki vagy szaradva velem akkor voltvilyen amikor hanytam es ki szaradtam
2012. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És elmúlt magától miután visszaállt a folyadék szinted(vagy mi) ?
2012. jún. 27. 13:31
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
ez nibrinubri, de nem kell levágni, leszárad magától
2012. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj el és nézesd meg :)
2012. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
WTF
2012. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
testápoló nem árthat, és irány az orvos!
2012. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére megoldódott a probléma(remélem végleg)!Víz alatt,meg vazelin tartalmú mosdókenőccsel elárasztva addig-addig erőltettem,amíg meg nem nyúlt annyira,hogy hátra tudjam húzni.A pattanással nem csináltam semmit,a nyálkahártya végett nem mertem kenegetni.Ez volt este,reggel félve kukkantottam meg,hogy működik e és működik,a pattanás is eltűnt.Először még nehezebben jött hátra,de 3-4-edjére már simán.
2012. jún. 28. 09:28
 10/10 anonim válasza:
Mik azok a cimkék? :)
2014. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!