Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
ITT gyak.kérdéseken mindenhol azt lehet olvasni,hogy a pénsiz legyen legalább 18 cm. esetleg a látvány miatt 22 cm még akkor is ha annak kb csak a fele megy be. Itt gyakorin csak olyan lányok vannak akiknek ez számit? Kinézet nemfontos? Lehet büdös,csunya,alacsony,3 m magas stb csak legyen ekkora a pénisze? Vélemények?

2012. jún. 27. 18:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván, csak hülyéskednek azok a lányok, akik ilyeneket írnak. Annyira hülye nem lehet senki, hogy a méretek alapján értékeljen bárkit is.
2012. jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Engem pont, hogy a kinézet nem érdekel annyira. Ha téged az érdekel, fogadd el, hogy a pénisz is az.
2012. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
A véleményem, hogy akinek még 18 centi sem elég, az inkább vegyen egy lovat.
2012. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Most hirtelen elképzeltem 2 ember megtetszik egymásnak, majd a végén eljutnak az ágyba, és kiderül hogy a fiúnak csak 16 cm, milesz dobja??


xD


Az ilyen csajok akik azt mondják hogy "méret igenis lényeg" elöbb nézzék meg akkor a farkunkat, mint hogy nyomuljanak ránk. Na de persze ha megmutatom nekik, akkor már többet is akarok, ingyen show nincs...


Na jó... csak hülyültem :D aki ilyen kérdést tesz fel, vagy úgy gondolja számít a kapcsolatban az egy krva :D

2012. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

"Itt gyakorin csak olyan lányok vannak akiknek ez számit?"

Már itt bukott ügy a kérdésed. Elég régóta olvasgatok itt, de épp ilyen lányokba nem futottam még bele.

A mai téma például az volt, hogy csomó srác panaszkodott, miszerint a csajoknak csak a külső (nem a pénisz), vagy csak a pénz, stb. számít.

De ez új. :D

Lassan kezdem megszokni, hogy itt gyakorin a pasik szerint "minden csaj" csak ilyen, vagy csak olyan, minden nap más a bajotok. :D

2012. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szóval a vélményem: hogy biztos vannak ilyen csajok is, de ennél lényegesebb, hogy te igen erős szemellenzőt hordasz. :D
2012. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én tegnap olvastam olyat,hogy egy lánynak kicsi a 17 cm 4/5 cm vastag farok. És hogy szexelt 22essel és az iszonyat jovolt de a fele mehetett csak be és a látvány számit neki. És fél éve vannak együtt. Nem vagyok vak sajna. Ink ilyet olvasnék,hogy a külső számit de ebből kevés van :)
2012. jún. 27. 18:29
 8/23 anonim ***** válasza:

Azt lehet, hogy én is láttam, de gyanús is volt. Az első ilyen probléma, amit láttam lánytól. :) Valami rémlik.

Mondom, ma a téma az volt, hogy csak a külső számít a csajoknak, azon keseregtek egyesek. Mindjárt linkelem, ha megtalálom. :)

2012. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Különben nagyon sokfélék a lányok, elképzelhető, hogy soknak ilyen jelentős a méret. Mint sok fiúnak a mellméret. :) Én nem állítom, hogy nem fordul elő ilyesmi, csak túlzás a "minden lánynak" kifejezés.
2012. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Igen, ezt a lányok is tudják hogy egy 15 centis pénisz is már untig elég ha az élvezkedésről van szó, csak vannak akiknek valóban a látvány miatt fontos a nagyobb, vagy akik nem próbáltak kisebbet azok azt hiszik hogy egy 13 centissel semmit nem lehet csinálni..... vagy esetleg ha mégis a srác lehet hogy a kis pénisz érzése miatt sz*rta el a dolgot... és egy lány ilyenkor könnyen ráfoghatja a méretre a dolgot... amúgy meg egy vastag 13 centissel sokkal gyorsabban ki lehet elégíteni egy nőt, mint egy vékony 18 centissel...
2012. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!