Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem, de nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, de nem tudok dönteni: Maradjon vagy jöjjön?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, felhőtlen a kapcsolatunk. Én már érettségiztem, neki még van két éve. A probléma az, hogy én külföldre, Angliába utazok 1 évre. Munka biztos, 23 font/óra, szállás is megvan. Azt akarom, hogy velem jöjjön, viszont ő hezitál. Nem szeret tanulni, nem hisz benne, hogy meglesz az érettségije, fodrásznak készül. Viszont érettségi nélkül is találna munkát kint. És ez egy fontos dolog, mert a pénz nála fontos, hiszen mindent magának vesz.

Szerintetek tartson velem, vagy maradjon itthon? Nem szeretnénk egyiken sem távkapcsban lenni. Van lehetősége kint érettségit tenni, vagy bármilyen tanfolyamot tennie?



2012. jún. 27. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a 2 évet itt kéne befejeznie ahol van, utána mehetne veled...


Korán van az még hogy érettségi előtt akarod kivinni...

2012. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A lány szülei mit szólnak hozzá?

Én szülőként nem engedném ki a lányomat egy évre, fiatal még nagyon, a legjobb neki otthon, a családja mellett és az érettségi nagyon alap.


Az, hogy a lány hezitál sejteti, hogyha a szívére hallgat, akkor megy, ha az eszére, akkor marad. Valami köztes megoldást kellene találni. Pl. itthon maradna és iskolai szünetekben kimehetne hozzád.

17/L

2012. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az érettségi az első. Árufeltöltőnek is kell, a fodrászsulihoz is kell.

Ma már moccanni sem lehet nélküle, inkább üljön le a popsijára, és tanuljon szépen.


24F

2012. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nos a probléma az, hogy otthon nincsen jóban a szüleivel. Az anyja érdeklődést sem mutat felé, más meg nincs neki. Lennének lehetőségei kint, vagy 1 évet kihagyna, mert szeretne velem jönni, pénzt szerezni, és együttélni velem. Én úgy érzem távkapcsolat nagyon kihatna ránk, mert sokat féltékenykedik. De ez természetes, nem hisztizik, csupán látom rajta ha fáj neki, ha más lánnyal beszélek. Havonta egyszer találkozni, elhidegitene engem tőle.
2012. jún. 27. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha VALÓBAN -és nem csak a magad megnyugtatására írod- így van, akkor viszont azt mondom, menjetek.
2012. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább halasszon egy évet, így a tuti :)
2012. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szülei nem foglalkoznak vele, akkor én támogatom Értékes idő lenne ez számára, tanulná a nyelvet is. Sokkal jobb munkalehetőségi akadnának, mint itthon az érettségiével(persze attól alap az érettségi, halasszatok évet). Pénzt is keresne, ami szintén nem elhanyagolható. Bár megfontolandnó, attól függ melyik térségben éltek, én Dél-alföldi régióban, Békés megyében. Itt a frissen érettségizett, illetve szakmával rendelkezőknek sincs igazán munkája, max csak közmunkára mehetnek, vagy valami vállalkozó kihasználja őket minimálbérért, vagy feketén dolgozhat 300-500ft-os órabérért még hétvégén is. Angliába simán jobb élete lenne neki veled, mint itthon.
2012. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fontos szempont, hogy a szülei elhanyagolják, így azt mondom menjen.
2012. jún. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Viszont ezt időben tálaljátok a szüleinek, ugyanis kell az engedélyük, anélkül nem mehettek. Vagy, ha mégis elmentek, rátok küldhetik a rendőröket. A szülők felelősek a gyermekért 18 éves koráig, bármi történik, a szülőt veszik elő először. És pont ezekért, nem csodálnám, ha a szülők nem engednék a lányt.
2012. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
En is azt mondom h az eretsegi alap dolog,neki meg tanulnia kene ithon,mert mivan ha 1-2 ev mulva visszajosztok akkor mar senki nem fogja alkalmazni eretsegi nelkul!
2012. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!