Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem hosszúkás arcom van, de...

Nekem hosszúkás arcom van, de nagyon szeretem a hosszú hajat de sajnos nagyon zsírosodik és vékony szálú! Szerintetek a hosszú maradjon vagy vágassam le rövidre?

Figyelt kérdés
Írjatok!!!!!!!!!!
2010. jan. 17. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is pont hosszúkás az arcom és szeretem a hosszú hajat .olyan rossz olvasni mindenhol hogy ehhez az arcformához az ilyen bubifrizura illik rövid hajat egyáltalán nem szeretnék.

NEkem nagyon tetszik ez a haj:

http://www.youtube.com/watch?v=pFU6cRFlq-U&feature=related

a 45.másodpertől nézd.

nem igaz hogy egy fodrász se bírja úgy megcsinálni.

Az a lényeg hogyha a hosszú hajadat szeretnéd megtartani akkor vágass bele fokozatot úgy mint a videón hátulról tök szép V alakban végződik.ÉS előnyös egy oldalfrufru

neked mi a véleményed?

de ha amúgy bevállalós vagy akkor rövidre is vágathatod akkor biztos kevesebb macera van vele.

2010. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem másik sampont használj. Nemrég kezdtem asszem Schwarckopf Hajerősítő sampont és mellé ugyanilyen balzsamot használni, és megerősödtek a hajszálaim. Sokkal vastagabbak és erősebbek lettek. Szerintem ne vágasd le, mert később csak bánnád.
2010. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
szerintem is próbálj ki más samponokat... csodát tudnak tenni... ne vágasd le mert csak megbánod :)
2010. jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!